NEEURO Ultimate Fikri Yatırımcılar İle Buluşuyor

NEEURO Ultimate Fikri Yatırımcılar İle Buluşuyor 3

Bilindiği üzere insanların bütün işlevleri beyin üzerinden gerçekleşir. Vücudun bütün kontrolü beyin tarafından sağlanır. Bu gerçeğe inanarak şunu söyleyebiliriz. Sağlık bir beyine sahip olursak sağlıklı bir vücuda da sahip olabiliriz. Yani zihnimizi egzersizler ile zinde tutabilirsek bir çok hastalığın önüne geçebiliriz.

brain
NEEURO Ultimate

NEEURO Ultimate’in amacı da tam olarak bu. Daha iyi bir zekaya sahip olmak. NEEURO Ultimate sayesinde hafıza, odaklanma, mekansal beceri ve bir çok daha beyinsel aktivitenizi geliştirebilir ve zihninizi zinde tutabilirsiniz.

NEEURO Ultimate 8 kişilik bir ekip tarafından Alvin Chan önderliğinde Singapurda geliştirildi. Nasıl kalp krizinin önüne geçebilmek için veya başka herhangi bir hastalığın önüne geçmek için gündelik egzersizler yapıyorsak beyinsel hastalıkların önüne geçmek için de beyin egzersizleri yapmamız gerekmektedir. NEEURO Ultimate’de bu duruma çözüm olacak mobil oyun ve uygulamalar geliştirerek zihninizi güçlendirir.

NEEURO Ultimate kafa bandı sayesinde ise beyin dalgalarınızı gözlemleyebilirsiniz. NEEURO Ultimate’in uygulamaları ve oyunları sinir bilimciler ve oyun geliştiriciler tarafından tasarlanmıştır.
egzersiz
NEEURO Ultimate projesine destek bulabilmek için Alvin Chan bu projeyi indiegogo’da yatırımcıların huzuruna çıkarttı. Yatırımcılardan talep ettiği fon ise 50.000 dolar. Şuana kadar bu fonun yüzde 55’ini yani 27.349 dolar toplayabildi. Projenin son bulmasına bir ay kadar bir zaman var. Bu süreç içerisinde Alvin Chan talep ettiği yatırımı toplamayı umuyor. Aksi takdirde eline hiç bir fon geçmeyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here