Nenehatun Platost Tost Bayiliği

Nenehatun Platost

Yaklaşık iki yıldır Eskişehir’de faaliyet gösteren Nenehatun Platost, patentli logosu, ürün isimleri ve markasıyla başta Eskişehir olmak üzere tüm Türkiye’de önemli bir Yerli Fast food olmak için ilk sınavını başarıyla vermiş ve tüketicilerin takdir ve beğenilerini kazanmayı başarmıştır.

Nenehatun Platost
Nenehatun Platost

Kısa sürede ülke genelinde vazgeçilmez bir fast food markası olma misyonunun ikinci adımı olan şube ve bayilik verme işlemlerine franchising sistemiyle başlamış ve ilk 5 ortağına ciddi kolaylıklar sağlayarak gücünü artırıp misyonunu tamamlama yolundaki ikinci adımı da başarılı bir şekilde atarak, yeni iş ortaklarıyla beraber fast food sektörünün zirvesine yerleşmeyi amaçlamıştır.

Nenehatun Platost ortaklarının karlılıklarını daha çok şube satma politikasına tercih ettiğinden, her kent için belli kontenjanlar belirlemiş ve o kontenjanlar dolduğunda da başka şube satmama politikasını benimsemiştir. Örneğin Eskişehir kenti için; Merkez şube dışında toplam 4 şube bölgesi belirlemiş ve (Tepebaşı Eczacılık Fak. Bölgesi, Bağlar Bölgesi, OGÜ TIP Bölgesi ve Adalar, Kızılay, Hamamyolu Bölgesi) bu bölgeler alındıktan sonra Eskişehir için başka şube verilmemesi uygun görülmüştür. (Buradaki amaç iş ortaklarımızın daha geniş alanlara ulaşabilmesidir.)

Ticarette en önemli kırmızı çizgilerinden biri de “Ticarette karşılıklı memnuniyet” olan Nenehatun Platost, iş ortaklarına asla pişman olmayacakları teklifler sunar.

Eskişehir dışında başta Kütahya, Afyon, Uşak, Bilecik, Bursa ve Ankara olmak üzere Türkiye’de her kente en az bir şube açma hedefimize ortak olmak isteyen girişimcileri bekliyoruz. Şubelerimiz anahtar teslimi (Standartlara uygun olması şartıyla ortağımız kendisi de yaptırabilir) verilecektir. Franchising (bayilik) şartları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen randevu alınız.

Nenehatun Platost Bayilik Bilgileri

ADRES : Hayriye Mh. Zübeyde Hanım Cd. No:46/A ESKİŞEHİR
TELEFON : 0 222 230 86 78
EPOSTA : info@platost.com
WEB : www.platost.com

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here