Nestavilla bayilik veriyor

Nestavilla markası ile bayilik vermeye başlayan ve bu yıl 30 ilde 50 ortak bulmayı hedefleyen Vefa Grubu, Libya’da da yerel bir şirketle yüzde 65-35 ortaklık yapısıyla yeni bir şirket kurdu. Libya’daki şirket, Vefa’nın çelik konut markası Steelife’ın satışını yapacak.


Kapasite 5 kat arttı


Vefa Grup Eş Başkanı Turan Koçyiğit, Dubai’deki ortaklık girişiminden istedikleri sonucu alamamaları üzerine yönü Libya’ya çevirdiklerini, yerinde verdikleri bu karardan memnun olduklarını, şimdiden konutlara iyi talep geldiğini söyledi. Koçyiğit üretim kapasitesini 5 yılda 5 kat artıran şirketin ciroyu da artırmak için, Türkiye’de bayilik sistemine yöneldiğini belirterek, “Sitemizde duyuru yaptığımız andan itibaren her hafta 7- 8 başvuru alır olduk. Bayi adaylarımıza yılda 600 bin ile 4 milyon TL ciro kazandıracak bir teklif olduğu için ilgi yoğun” dedi.


Nestavilla Bayide tecrübe şartı arıyor


Nestavilla bayisi olmak için öncelikle inşaat sektöründe bilgi ve tecrübenin olma şartı aranıyor. Bayilerden başlangıç sermayesi olarak en az 30 bin TL’lik teminat verebilmesi isteniyor. Bu yıl kendi enerjisini kendi üreten ekolojik ev üretimini ve acil yerleşim üniteleri çalışmalarını da tamamlayacaklarını anlatan Koçyiğit, bayiliklerle yılda 1250-1500 arasında konut satmayı planladıklarını, yüzde 33 ciro artışı beklediklerini söyledi. Hazır konut markası Nestavilla’da 100 metrekarelik bir konutun ortalama fiyatı 35 bin liradan başlıyor.

1 YORUM

  1. Güzel bişey ben kendim türkiyede ve özellikle antalya ve istanbul üzerine bu bayiligi yapabilecegime inanıyorum . Çünkü uzun süredir inşaat sektörüne verdiğim çabalarım benim alt yapımı iyiye sağlamlaştırmıştır .
    Hani işi bilmeyen biri bile kendini riske atmak ister ya bence bunlar yanlış yaptıgın işten emin olup öyle riske atmalısın bende şu anda bunu yapmak istiyorum . Riski severim ama yapamıyacağım işin riskinede girmem ..
    TEŞEKKÜR EDRİM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here