Neste Türkiye kariyer sitesine ABD’den ödül

Her yıl ABD ve tüm dünyadan binlerce projenin yarıştığı, “Communicator Awards”ta Mükemmellik Ödülü’nü (Gold Award of Excellence) Nestle Türkiye’nin kariyer sitesi nestle-kariyer.com.tr kazandı.

Nestle kariyer sitesine mükemmellik ödülünü getiren “Communicator Awards”ta, değerlendirmeleri, her biri Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (International Academy of the Visual Arts) üyesi olan 550’yi aşkın üst düzey sektör temsilcisi gerçekleştiriyor. Bu kişiler, görsel sanatlar dünyasının çeşitli disiplinlerinin önde gelen profesyonelleri arasında yer alıyor ve aralarında Disney, Victoria’s Secreet, Wired, Yahoo! gibi lider şirketlerde önemli görevlerde bulunan üst düzey profesyoneller bulunuyor.

Bu yıl Türkiye’den “Gold Award of Excellence” alan tek site olan Nestle Kariyer’in, prodüksiyon, tasarım ve uygulaması Gri Creative tarafından gerçekleştirildi.

Mükemmellik ödülüne değer görülen nestle-kariyer.com.tr sitesine tıkladığınızda, karşınıza, Nestle’nin satış, pazarlama, kurumsal iletişim, üretim, finans ve İK gibi farklı departmanlarından çalışanlar ile gerçekleştirilen video prodüksiyonlar çıkıyor.

Çalışanların, Nestle’yi, işyerindeki bir günlerini, işle ilgili sorumluluklarını ve Nestle’nin, kariyer gelişimlerini nasıl desteklediğini anlattıkları bu videolar, site ziyaretçilerinin, özellikle de gençlerin büyük ilgisini çekiyor. Nestle’nin İK yönetim tarzının, mevcut ve potansiyel çalışanlarına dönük olarak anlatıldığı sitede, şirketin global İK politikaları hakkında da geniş bilgilere veriliyor. Hürriyet

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here