NET-DE DEVELOPMENT Bayilik Veriyor

NET-DE DEVELOPMENT HAKKINDA

Firma Tanıtımı:NET-DE DEVELOPMENT, bireysel / kurumsal, arsa sahibi veya yatırımcı müşterilerimizin toplu konut, AVM, işyerleri ve sanayi siteleri gibi proje bazındaki gayrimenkul yatırımı ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile kurulmuş kurumsal bir markadır. NET-DE DEVELOPMENT, arsa sahiplerinin, yatırımcıların, birey veya toplulukların gayrimenkul ihtiyaçlarına yönelik planlama, geliştirme, imalat, pazarlama ve finansman sorunlarına kaliteli ve alternetif çözümler sunmaktadır.

NET-DE DEVELOPMENT Konut, AVM, İş ve Yaşam Merkezleri, Ticaret – Sanayi Yapıları ile her ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte ve donatıdadır. NET-DE DEVELOPMENT, mevcut arsasını veya inşaat halinde bulunan gayrimenkullerini değerlendirmek isteyen yatırımcılara yönelik hasılat paylaşımı veya kat karşılığı projeleri de değerlendirmektedir. NET-DE DEVELOPMENT bilgi ve tecrübesi, deneyimli kadrosu, modern ve çağa ayak uyduran yaratıcı fikirleri ile yenilikçi projeler geliştirmekte ve uygulamaktadır.

Firma İsmi : NET-DE DEVELOPMENT
Kuruluş
Yılı :
2011
Şube Sayısı : 3

NET-DE DEVELOPMENT İrtibat Noktaları
NET-DE DEVELOPMENT
isim kullanım hakkına sahip franchise sisteminin satış ağında yer alan kuruluş veya kişilerdir. Ofis sistemi ile çalışan irtibat noktalarımızın görevi
hizmetimize ihtiyaç duyan müşterilerimize ulaşmak, hizmetlerimizin tanıtım ve pazarlamasını yapmaktır.

NET-DE DEVELOPMENT Yapı Ortakları
NET-DE DEVELOPMENT isim kullanım hakkına sahip franchise sisteminin uygulama ağında yer alan kuruluş veya kişilerdir. Ofis sistemi ile çalışan yapı ortaklarımızın görevi izmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimize uygulayıcı olarak hizmet vermektir.

Bayilik Şartları : İRTİBAT NOKTASI: 5.000 EURO + KDV
YAPI ORTAĞI: 25.000 EURO + KDV
Bayilik Destekleri : Eğitim, personel, reklam, proje, kredi ve finans
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : İrtibat Noktası: 25.000 Tl yatırım maliyetine karşılık % 3-10 kar marjı
Yapı Ortağı: 60.000 Tl yatırım maliyeti % 25 kar marjı
Bayilik için ek şartlar : Detaylı bilgi için irtibata geçiniz…

NET-DE DEVELOPMENT Bayilik İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : Oktay Demir
Tel : 0212 450 60 28
E-p : info@netdegroup.com
Adres: Fatih Mah. Urfalılar Cad. No: 20
Şehir :İstanbul
Semt : Esenyurt
Web :www.netdegroup.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here