Newjoy Mobilya Bayilik Vererek Büyüyor

Newjoy Mobilya Bayilik

Bebek, çocuk ve genç mobilyası alanında üretim yapan Newjoy, 1986 yılından beri hizmet veren Öner Ev Aletleri’ne ait bir marka. Bebek, çocuk ve genç mobilya grubunda hizmet veren Newjoy, Sakarya’nın Hendek ilçesinde 20 bin metrekaresi açık, 9 bin metrekaresi kapalı alana kurulu fabrikada üretim yapıyor. Özellikle ürün gamındaki mobilyalarında cila, boya kullanmayan Newjoy’da tüm ürünler 7 yıl garantili olarak satışa sunuluyor.

Newjoy Mobilya
Newjoy Mobilya

Her geçen gün büyüyen firma, 2003 yılında mobilya sektörüne adım atarak Elmob markası adı altında tv sehpası üretimine başlamıştır. Başlangıçta sadece crt, plazma, lcd, led televizyonlara uyumlu tv sehpası üretimi yapan Elmob, bugün elektronik, beyaz eşya, konut ve otomotiv yan sanayilerini de içine alacak şekilde üretim ağını genişletmiş olup AB, ABD, Kuzey Afrika ve Orta Doğu da bulunan 30 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Türkiye’deki en büyük beyaz eşya, elektronik, otomotiv üretici ve ihracatçıları ile çalışan Elmob’un çalıştığı şirketler arasında Arçelik, Beko, Grundig, Arstil, BSH grubuna bağlı Bosch, Profilo, Siemens markaları, Sony Eurasia, Otokar ve Tırsan bulunmaktadır.

Newjoy Yönetim Kurulu Başkanı Birol Öner, 2014 yılında açılacak yeni mağazalarla birlikte mağaza sayısını 40’a ulaştırmayı hedeflediklerini söylüyor. Newjoy, Türkiye’ye yayılarak geniş bir mağaza ağı kurmayı hedefliyor. Öner, bayiler için de farklı bir strateji uygulayacaklarını ifade ederek, “Montaj, sevkiyat, servis gibi harcamaları bayiler üzerinden alarak şirket aracılığı ile outsources ediyoruz. Bu sistemle bayilerin de kısa bir süre içinde kâr edebilmeleri sağlanmış oluyor. Ayrıca satış sonrası ürün desteğine de önem veriyoruz” diyor.

Newjoy Bayilik Bilgileri

[box type=”info” align=”alignleft” width=”450″ ]ÖNER EV ALETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2. O.S.B. 2. Yol No:17 Hendek /Sakarya / TURKEY T: +90(264)290 10 90 www.newjoy.com.tr info@newjoy.com.tr[/box]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here