Nissan bayilik

Türkiye, Nissan Otomotiv A.Ş. ile 1993 yılının Aralık ayında tanıştı. Şirket, 150 milyar dolarlık cirosu ve 400 yıllık tarihiyle Japonya’nın en büyük kuruluşlarından Sumitomo ile Çukurova Grubu’nun ortaklığı sonucunda kuruldu. Türkiye pazarına 14 yıldır üstün otomobiller sunan bu büyük ortaklıkta, Sumitomo Grubu’nun %99.30, Çukurova Grubu’nun ise % 0.70 oranında payı bulunuyor.


Nissan, Türkiye pazarında rakiplerinden, global üstünlüğü ve deneyimiyle ayrılıyor. Kuzey Amerika, İspanya ve İngiltere’deki araştırma ve geliştirme merkezlerinde otomobiller için ileri teknolojiler yaratan şirket, Türk tüketicilerine daha üstün araçlar sunma konusunda da bu çalışmalardan faydalanıyor.


Türkiye’de 34 bayisi ile hizmet veren NISSAN OTOMOTİV A.Ş, her geçen gün gelişen dinamik ve modern organizasyonuyla Türk otomotiv endüstrisine değer katmaktadır.


Nissan Bayisi veya Yetkili Servisi olmak için gerekli Başvuru Şartları ile Başvuru Formları’na aşağıda verilen linklerden ulaşabilirsiniz.Nissan Bayi / Yetkili Servis Başvuru Şartları
Nissan Bayiliği Başvuru Formu
Nissan Yetkili Servis Başvuru Formu

Etiketler : Nissan bayilik, Nissan bayiliği, Nissan yetkili servis bayiliği, Nissan Türkiye,

2 YORUMLAR

  1. merabalar…
    nissan bayiliği için ne kadar bütçe ve ne gibi şartlar (bayilik ücretleri vs) gerekir?beni aydınlatırsanız sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here