NodPod Minderi Geliştirdi 200 Bin Dolar Kazandı

NodPod Minderi Geliştirdi 200 Bin Dolar Kazandı 1
NodPod

Yolculuk yapmayı sevenler için geliştirilen NodPod adlı minder geliştiricisine tam 200 bin dolarlık kazanç sağladı.

Paula Blankenship adlı tasarımcı tarafından geliştirilen yolculuk minderi, tam 200 bin dolarlık destek almayı başardı.

nodpod-yolculuk-minder
NodPod

Yolculuk sırasında uyumanın ne kadar zor olduğunu herkes bilir. Uzun yolculuklar boyunca sürekli oturmak boynun sürekli hareket etmesi, kişinin boyun ağrısı ile yeni güne başlamasına neden olur. Durumu değerlendiren NodPod’un tasarımcısı Paula Blankenship, geliştirdiği minder ile artık yolculuk boyunca rahat bir şekilde uyumanızı sağlıyor.

Koltuk başlığına geçirilen minderin ipleri sayesinde boynu sabitleyen minder, sahip olduğu tahriş etmeyen ve batma hissi vermeyen özel hijyenik minderi ile de rahat bir şekilde uyumanızı sağlıyor.

 

Kickstarter üzerinden tanıtımı yapılan ürün şu ana kadar binlerce kişi tarafından ön sipariş verilerek değerlendirilmiş durumda.

Ürün sayesinde uçak yolculuklarının ardından Jet Lag hissetmeyeceğiniz, boyun ve sırt ağrıları çekmeyeceğiniz ve yanınızdaki yabancı yolcunun omzunda uyanmayacağınızı garanti ediliyor.

Ayrıca minder, çarpışma ya da ani fren anında çözülebilecek şekilde tasarlanmış. Bu sayede kaza durumlarında araçta sıkışma ihtimaliniz ortadan kaldırılmış.

Ünlü bir çok firma tarafından da yılın ürünlerinden biri olarak gösterilen Nodpad, Kickstarter üzerinden satılıyor. Ürünün erken satış fiyatı 25 dolar olarak belirlenmiş. Ayrıca toplu alımlar için farklı fiyat paketleri de bulunuyor. Üründen Amerika için kargo ücreti alınmıyor ancak diğer ülkeler için böyle bir seçenek bulunmuyor.

Bir çok insanın yolculuk sıkıntısını en aza indirecek minder değerlendirilerek Türkiye’de de bir iş kurulabilir ve gerçekten güzel kazançlar elde edilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here