Ana Sayfa Teknoloji ve Tasarım Haberleri Nokia Lumia 920’Nin Ön Siparişleri Turkcell’de

Nokia Lumia 920’Nin Ön Siparişleri Turkcell’de

Nokia Lumia 920’Nin Ön Siparişleri Turkcell'de
Nokia Lumia 920

Nokia’nın Windows Phone 8 işletim sistemli yeni akıllı telefonu Nokia Lumia 920’yi çok yakında Turkcell müşterileriyle buluşturuyor. Akıllı telefon sektörüne yeni bir dinamik getiren Nokia Lumia 920’nin ön siparişleri teknoloji meraklıları tarafından 12 Kasım 2012 tarihinden itibaren  http://magaza.turkcell.com.tr adresinden verilebilecek.  Çift Taşıyıcı (Dual Carrier) destekli Nokia Lumia 920 ile Turkcell’liler mobil internet keyfini  iki kat daha hızlı yaşayacak.

Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920; görüntüleme teknolojisinde devrim yaratan Pureview görüntüleme teknolojisi,  eşsiz bir deneyim sunan Nokia Haritalar servisi, haritalar ve artırılmış gerçeklik görünümünü birleştiren Nokia Bilen Göz uygulamasıyla ve Kablosuz şarj teknolojisi ile en yenilikçi akıllı telefon deneyimini sunuyor. Nokia Lumia 920’nin diğer özellikleri de şu şekilde sıralanıyor:

  • 4,5 inçlik PureMotion HD ekran
  • Carl Zeiss 8 megapiksel mercek ve gelişmiş görüntüleme stabilizasyonu
  • Toplam 32GB bellek ve 7GB kullanıma hazır SkyDrive depolama alanı
  • Entegre Qi kablosuz şarj ile Nokia’nın en büyük bataryası olma özelliğine sahip 2000mAh
  • Sarı, kırmızı, gri, beyaz ve siyah olmak üzere farklı renk seçenekleri
  • Yenilenmiş Nokia sürüş ve toplu taşıma uygulamaları

Turkcell’den avantajlı teklif

Turkcell’liler Nokia Lumia 920’ye 19 Kasım itibarıyla Gold Plus Paket’e ek yalnızca 59 TL’ye 24 ay taahhüt vererek sahip olabiliyor. Gold Plus Paket her yöne 2 bin dakika, her yöne 2 bin SMS, Turkcell’lilerle 5 bin dakika ve ayda 2GB internet sunuyor. Nokia Lumia 920’nin tavsiye edilen satış fiyatı 1.649 TL olacak. Akıllı telefonlarda yeni bir dönem başlatacak Nokia Lumia 920 hakkında daha fazla bilgi için www.nokia.com.tr ve www.turkcell.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here