Nur Pastaneleri 66. şubesini açtı

Antalya’nın franchise (bayilik) sistemiyle en hızlı yayılan pastanesi, büyümeye devam ediyor. Akdeniz ve Ege bölgesindeki 65 şubesiyle marka haline gelen Nur Pastaneleri, 66. şubesini Antalya Güllük’te açtı. Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen ve Nur Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Karateke’nin kurdele kestiği açılışa, çok sayıda davetli katıldı.

Yarım asırdır Akdeniz Bölgesi’nde hizmet verdiklerini belirten Nur Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Karateke, Ege Bölgesi’nde açtıkları yeni şubelerle ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlediklerini söyledi. Müşteri memnuniyeti ve sağlığını ön planda tutarak sektörün önde gelen kuruluşu olmak istediklerini ifade eden Karateke, 2010 yılında Türkiye genelinde 100 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini kaydetti.

Güllük şubesinin sahibi Hasan Aktaş ise Nur Pastaneleri’ni tercih etme sebebini şöyle anlattı: Antalya halkının damak tadına uygun olduğu ve fabrikada hijyen koşullarına azami dikkat edildiği için tercih ettim. Ayrıca Nur Pastaneleri, bir Antalya firması ve kurumsal anlamda markalaşma yolunda hızla ilerliyor.

Antalya’nın hemen hemen her semtinde bir şubesi olan Nur Pastaneleri’nin merkezi Korkuteli’nde bulunuyor. 1955 yılında kurulan Nur Pastaneleri, 2001 yılında franchise sistemiyle hızlı büyüme kaydetti. Zincire bağlı Antalya’da 36, Isparta’da 3, Burdur’da 1, Ege Bölgesi’nde 10 şube faaliyet gösteriyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here