Ocakgaz bayiliği

1968 yılında kurulan ve Türkiye genelinde “Körfez/KOCAELİ”, “Aliağa/İZMİR” ve ERZİNCAN olmak üzere 3 tesisle hizmet veren OCAKGAZ, LPG (Likit Petrol Gazları) Stoklama, Dolum ve Dağıtım faaliyetlerinde bulunan sektörün öncü isimlerinden biridir.
Tüplü, Dökmegaz ve Otogaz olarak üç ana kolda pazarlama faaliyetini sürdüren OCAKGAZ, Türkiye sathında “Tüplü” satışlarını, firmaya bağlı bayi ağı ile; ticari ve sanayi tesislerine
“Dökmegaz” sevkiyatını ise yine firmaya bağlı kara tankerleriyle gerçekleştirmektedir. Tüplü satışlarda kullanılan çelik tüpler, Piknik, Ev ve Sanayi Tüpleri olmak üzere 3 çeşit olup “Koyu Yeşil” renkte tescillidir.
Ayrıca OCAKGAZ markası altında, bölgelere yayılmış OTOGAZ istasyonlarına, yine kara tankerleriyle ikmal yapılmakta ve hava kirliliğinin Türkiye genelinde çözümüne katkıda bulunulmaktadır.


BP Gaz A.Ş.
Adres: Değirmen Sokak Şaşmaz Plaza Kat:7 Kozyatağı Kadıköy İSTANBUL
Tel: 0216 571 96 00(pbx)
Fax: 0216 571 96 14


Etiketler : Ocakgaz bayiliği, ocakgaz tüpgaz bayiliği, ocakgaz otogaz bayiliği, ocakgaz bayi

2 YORUMLAR

  1. 2 ADET İSTASYON LPG OTO GAZ BAYİLİK İÇİN POAŞ OLARAK ÇALIŞIYORUZ 0388 237 5072 05425180301 DAHA DETAYLI GORUSEBİLİRİZ

  2. oto gaz LPG alaninda işyeri kurmak istiyorum ban bu konu hakında bilgi verirseniz sevinirim işmde teşekurle iyi calışmalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here