Ockel Sirius A Dünyanın En kullanışlı Mini bilgisayarı

Ockel Sirius A Dünyanın En kullanışlı Mini bilgisayarı hedeflediği yatırımın fazlasını aldı.

Ockel Sirius A Dünyanın En kullanışlı Mini bilgisayarı istediği yatırımı aldı. 170.000 dolar ciavrında fon toplayan mini bilgisayar Hollanda’lı girişimci şirkete Ockel tarafından piyasaya sunuluyor. 499 ve 599 dolar fiyatlandırmaya sahip olan mini bilgisayar içinde bir çok özellik barındırıyor.

Ockel Sirius
Ockel Sirius

Ockel Sirius A avucunuzun içine sığacak kadar küçük ama bir masaüstü bilgisayar kadar da güçlü. Bir çok yabancı basında övgü ile bahsedilen ürün 2017 yılı Mayıs ayında yatırımcılarına teslim edilmeye başlanacak. Tüm Windows programlarını çalıştıran bilgisayar gerçek bir masaüstü deneyimi yaşatıyor. Ockel Sirius A aynı zamanda en iyi performans için güçlü donanım bileşenleri ile donatılmış. Intel Atom x7-Z8750 işlemci , LPDDR3-1600 4GB RAM ve 64GB eMMC flash depolama gibi özellikleri ile oyun oynamak, çalışmak ve film izlemek gibi istediğiniz bir çok şeyi bu mini pc ile yapmanız mümkün.

Ockel Sirius A mini pc kampanya tanıtım videosu

Mini pc’yi harici bir ekran bağladığınızda, bir klavye veya fare gibi kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, USB 3.0 portu veya Bluetooth’u kullanarak harici bir fare veya klavye bağlayabilirsiniz. Sirius A ayrıca 2TB kadar Micro SD kartları destekliyor.

İlgili Konu: İndiegogo Nedir ve Indiegogo ile İş Fikirleri Nasıl Hayata Geçiyor

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here