OfisPaneli ile Şirketlerin Düzenli Giderleri Düşüyor

OfisPaneli

OfisPaneli

Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, eski usulle devam eden iş süreçleri de yavaş yavaş dijitalleşmeye başlıyor. İnternet bankacılığı, e-devlet, e-imza gibi uygulamalarla birlikte dijital süreçlere olan alışkanlık artarken teknoloji kullanımı ve internete olan güven de aynı oranda artış gösteriyor.

Satış ve pazarlama süreçleri, proje yönetimi, iş takipleri nasıl tamamen dijitalleşti ise aynı şekilde satınalma süreçleri de artık tamamen internet ortamına taşınabiliyor. OfisPaneli ile küçük ve orta büyüklükteki işletmeler, düzenli giderlerini düşürecek tedarik anlaşmalarını internet üzerinden yapabiliyor.

OfisPaneli

Bugüne kadar KOBİ’ler, büyük firmaların sahip olduğu pazarlık gücüne sahip değillerdi. Gönderi hacmi, kullanım miktarı, harcama tutarı gibi konularda büyük firmalarla yarışamayan KOBİ’ler, dolayısıyla o firmaların pazarlık sonucu tedarikçi firmalardan elde ettiği indirim oranlarını elde edemiyordu. OfisPaneli bu noktada KOBİ’lerin tasarruflu satınalmacısı olarak konumlanıyor. Toplu satınalmanın gücünü kullanarak, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin, büyük firmalar kadar avantajlı tedarik anlaşmaları yapmalarını sağlıyor.

Şu anda kargo, akaryakıt, elektrik, araç takip, yemek kartı, damacana su gibi temel işletme giderleri için tedarikçi firmaların anlaşmalarını sunan OfisPaneli, ayrıca sigorta türlerinde de avantajlı fiyatlar sunuyor. İşletmelerin bu uygun tedarik anlaşmalarını yapmaları için yapması gereken ise, OfisPaneli Ücretsiz Başvur sayfasından düşürmek istediği giderlerini seçerek başvuru yapması. Hemen arkasından OfisPaneli danışmanları yetkili kişiye ulaşarak işletmeyi daha iyi tanıyor ve en uygun fiyat teklifli anlaşmaları sunuyor. Tüm teklif ve anlaşma süreçleri internet üzerinden yapılabiliyor. Tedarik anlaşması tamamlandıktan sonra ise harcama ve tasarruf tutarları, teklif ve sözleşme bilgilerinin tümüne müşteri paneli üzerinden ulaşılabiliyor.

Avantajlı tedarikçi firmalarla işletmeleri buluşturan OfisPaneli bu hizmeti tamamen ücretsiz sağlıyor ve şu anda yaklaşık 500 işletmenin giderlerini düşürüyor.

Detaylı bilgi ve başvuru için https://www.ofispaneli.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here