Oi Bisiklet Zili Milyon Dolar Kazanabilecek bir iş fikri

Oi Bisiklet Zili Milyon Dolar Kazanabilecek bir iş fikri 2
Oil

İş fikri Oi Bisiklet Zili

Bisiklet sürücüleri için zil büyük bir önem arz eder. Birine selam vermek için veya önünüzde ki birini uyarmak için veya daha bir çok şey için kullanılan ve faydalı olan bisiklet zillerinin tek bir kötü ve ortak yanları var. Çirkin olmaları.

Oil
Oi Bisiklet Zili

Evet genelde bisiklet için tasarlanan zillerin dış görünüşüne pek önem vermezler. Bu da bisikletinizin dış estetiğini oldukça kötü yönden etkiler. Oi bisiklet zilleri ise bu alışa gelmiş zillerin dışına çıkarak modern ve dayanıklı bir zil geliştirdi.

Oi Bisiklet Zili
Oi Bisiklet Zili

Oİ bisiklet zilleri direksiyonunuza monte ettiğiniz de sanki orada değilmiş gibi görünür. kNOG firması 1877’ler de ortaya çıkan kubbeli zilleri tarihe gömerek yeni bir akım başlattı. Bu akıma destek bulmak için de kickstarter’da yatırımcılardan destek bulmak istedi. Yatırımcılar dan talep ettiği fon ise sadece 20.000 dolardı. Ancak hiç beklemedikleri bir şey gerçekleşti ve yatırımcılardan tam tamına 314.000 dolar fon almayı başardılar. Ve daha 25 gün boyunca yatırım toplayacaklarına bakarsak işte milyon dolara gidecek olan iş fikri buna diyebiliriz.

Güncelleme Oi zil 1,078,634 dolar yatırım aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here