Okul Marketim Bayilik Veriyor

İlan Türü (Bayilik / Franchise / Ürün Satış Bayiliği): Franchise Eğitim&Eğlence
Yetkili Firma İsmi: OM Grup Eğitim Organizasyon
Bayilik/ Franchise Verilen Marka: Okul Marketim
Ürün Hizmet Kapsamı: Planetaryum Uzay Çadırı ve tüm ekipmanları / 3D Film ve gösterim ekipmanları

Firma Tanıtımı

OM Grup Eğitim & Organizasyon, Ülke genelinde İlköğretim Okullarına Hizmet veren en güçlü alanında tek kurumsal firmadır. 25 bayisi ile Türkiye’ nin lider firmasıdır. Yeni girişimcilere bayi telefonlarını çekinmeden verebilen şeffaf ve etik kuralları benimsemiş tek firmadır.

Sektördeki başarılı çalışmarı ile Ekonomist Dergisine haber olmuş sektörün ilk ve tek firmasıdır. Bayilerinin kazançlarından kar almayan, İnovasyon ve Arge odaklı çalışmaları ile bayilerin kazanç sürdürülebilirliğini hedefleyen yegane firmadır.Türkiye’de en uygun fiyat ve en yüksek kalitede hizmeti veren rakipsiz firmadır. Okul Marketim, Akademinnova Aktivite Merkezi ve Kendifilminde Oyna bir OM Grup Eğitim & Organizasyon Kuruluşudur.

Saygılarımızla arz ederiz,

2008 Yılında Okul Marketim Eğitim Ürün ve Hizmetleri olarak sektörde yerini alan ve 2011 yılında ise doğru iş hedeflerine ulaşarak, OM Grup Eğitim & Organizasyon olarak varlığını sürdüren Şirketimiz;
İlköğretim ve Okul Öncesi Eğitim Kurumlarına yönelik 3D Sinema Gösterimi, Planetaryum Uzay Çadırları Kurulumu, Kum Boyama Aktiviteleri, Kendi Filminde Oyna Projesi hizmeti vermektedir. OM Grup ayrıca, Okul Öncesi Eğitim Kampüs Hizmeti, Konser&Organizasyon ve Planetaryum Uzay Çadırı satışı olmak üzere birçok alanda yenilikçi yaklaşımlarla faaliyet göstermektedir.

OM Grup vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra Kurumsal Sosyal Sorumluluk ilkesi ile özellikle engelli öğrencilere dönük ücretsiz faaliyetleri, çevreye duyarlı şirket yönetimi ile topluma değer katmaktadır. Başarılarından dolayı Geçtiğimiz Ekim ayında Ekonomist Dergisinde haber olan firmamız;

Profesyonel Ar-Ge Birimi sayesinde sektörün ilklerini uygulamada yetkinleşen OM Grup, 2010 Yılı Ekim ayında oluşturmaya başladığı bayi ağını kısa sürede 25 Bayi sayısına ulaştırarak Ülke genelinde sektörün lider firması olmuştur. 2011 Yılı sonunda ISO9001 Kalite Belgesini almayı misyon edinen OM Grup, siz değerli paydaşlarımızın destek ve katılımı ile Eğitim ve Eğlence Sektörünün parlayan yıldızı olmaya, inovatif yaklaşımları hayata geçirmeye uzun yıllar devam edecektir.2012 Yılında Akademinnova Okul Öncesi Aktivite Merkezi ile yine İnovatif bir çizgide, yepyeni bir bayilikle sizlerle olacak Firmamız Hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için lütfen, temsilcilerimiz veya e-mail aracılığı ile iletişime geçiniz.
Not: Sektörün lideri konumunda olan OKUL MARKETİM Eğitim Ürün ve Hizmetlerinin kurumsal kimlik ve bayilik ilanlarının kısmen ya da tamamen kopyalanarak çeşitli firmaların internet sitelerinde yayınlandığı görülmüştür. Bu kapsamda halen aynı fiillere devam eden kişi ya da kuruluşlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince sorumlu olacaklardır, ilgililere Önemle Duyurulur!

Kuruluş Yılı: 2008

Toplam Çalışan: 18

Merkez Ülke: Türkiye

Toplam Şube Sayısı: 32

Merkeze ait şube sayısı: 6

Franchise/Bayi Şube Sayısı: 26

Son 1 yılda açılan şube sayısı: 22

Hedeflenen Şube Sayısı: 40

Franchise/ Bayilik Verilmeye Başlanılan Yıl: 2010

Hedef Bölgeler: Türkiye kapsamında.

Genel Bayilik/Franchise Şartları: ‘MUTLU YILLAR TÜRKİYE ‘ Kasım-Aralık aylarını kapsayan kampanyamız ile aramıza birçok ilden yeni temsilcilerimiz katılarak hem kendi işlerinin yenilikçi patronları oldular, hem de aylık 10.000 TL’ na varan kazançla, küçük sermaye ile büyük gelirlerin mutluluğunu yaşadılar. Sadece Hafta içi en geç 17:00’ a kadar İlköğretim Okullarına hizmet vererek çalışarak. Üstelik tarafımıza okullarda iletişim kuracak yetkinliklerini ispatlamaktan ve inanılmaz fırsatlarla sunulan bayilik ücreti dışında hiçbir ücret ödemeden bunu başardılar. Hepsi kazandılar ve kazanmaya devam edecekler, kazançlarından ise tarafımıza hiçbir ücret ödemeyecekler. Evet yanlış duymadınız asla kazançlarından hiçbir ücret ödemeyecekler.

Bu muhteşem sinerji ve devamında gelen yoğun talepler nedeniyle, kendi illerinde hizmetlerimizi sunmak isteyen yeni girişimcilere HAYIR diyemeyerek ‘ YENİ YILA MERHABA, İŞ ARAMAYA VEDA ‘ Kampanyasının startını büyük bir heyecan ile vermenin mutluluğunu yaşıyoruz, üstelik Öğretim Yılının Başlamış olması sebebiyle % 30 indirimle. Hem de 3D Animasyon Film gösterimlerinde biri tamamı 3D Olmak üzere 3 Film ve Planetaryum Uzay Çadırında 2 Film seçeneği ile.

Bayiliklerimiz kendi ilinizdeki İlköğretim Okullarında 3D Animasyon Film Gösterimleri ve Planetaryum Uzay Çadırı Kurulumları alanlarındadır. Her iki bayilikten birisini tercih eden bayimize Okullarda Kum Boyama Satış hakkı ücretsiz olarak verilecektir.

Okul Marketim BAYİLİK ŞARTLARIMIZ; Bayi adayının Om Grup temsil yeteneği ve İlköğretim Okullarına hizmet verebilecek kapasitedeki kurumsal bakış açısı bayi olabilmek için yeterlidir. % 100 kazanç ve Bayilik bedelinin azami ilk altı ayda geri dönüşüm garantilerinin sunulduğu bayilik sistemimize daha önce dahil olan her bayiimiz, aylık 4.000 TL ile 12.000 TL Gelir elde ederek vermiş olduğumuz garantinin ne denli haklı olduğunu göstererek bizleri onurlandırmıştır. OM Grup, Bayi karlarından kesinlikle pay almamaktadır. OKUL MARKETİM, Bayilerinin kar marjlarını düşürmemek amacıyla, her ile bir bayilik vermektedir.

Okul Marketim Bayilik/Franchise Paket(ler)inin İçeriği: OM Grup Bayilik şartlarını yerine getiren Bayi adayı öncelikle iki seans ve 4 saatten oluşan Bayilik eğitimine tabi tutulacaktır. Gerekli eğitimin verilmesine müteakiben ilk yedi iş günü içerisinde ve ertesi gün Okullarda 3D Sinema Gösterimi veya Planetaryum Uzay Çadırı kurulabilecek şekilde aşağıdaki ürün ve hizmetleri bayiimize teslim edilmektedir.

İlköğretim Öğrencileri için özel yapım birisi tamamı 3D olmak üzere 3 Adet 3D Animasyon Filmi , Planetaryum Uzay Çadırı Bayiliği için özel yapım 2 Adet Uzay Filmi seçeneği, HDMI Projeksiyon, 3D Perde, HDMI DVD, 3D Gözlükler, Ses Sistemi ve Kurumsal Kimlik Unsurları olarak; logo, kartvizit, web sitesi, personel Kıyafeti, yaka kartları, katalog, sinema veya Planetaryum Giriş Biletleri, Sinema veya Planetaryum tanıtım afişleri bayiimize sunulmaktadır. Bayiliğin Planetaryum Konusunda olması halinde ise, 50 Öğrenci kapasiteli Planetaryum Uzay Çadırı, Uzay Filmi, Mirror yada Fish Eye Sistem Görüntüleme Ekipmanları ( Projeksiyon, Ayna, Mercek, Ses Sistemi, Gösterim Kabini, Çadır içi aydınlatma sistemi, elektrik aktarım ekipmanları) ve yukarıda sayılan tüm kurumsal kimlik unsurları bayi hizmetine unulmaktadır.

– İsim Hakkı Bedeli: İsim hakkı bedeli yoktur.

– Gelirden Alınan Pay: Gelirden herhangi bir pay alınmamaktadır.

– Reklam Katılım Ücretleri: Reklam katılım bedeli yoktur.

– Ortalama Kar Marjı: % 90

– Gerekli İş Yeri Özellikleri: Verilen hizmet içeriği nedeniyle OM Grup Bayiliği için herhangi bir işyerine gerek yoktur.

– Ortalama m2 başına kurulum maliyeti: Bu şekilde bir maliyet yoktur.

– Minimum şube açılış maliyeti: 15.000 TL

– Ortalama şube açılış maliyeti: 25.000 TL

– Minimum Nakit İhtiyacı: 20.000 TL

– Toplam Gerekli İşletme Sermayesi: 25.000 TL

– Ortalama Kurulum Süresi: 10 Gün

– Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi: 4 ay

– Girişimciye Verilen Destekler

-Personel Desteği Var mı ?:
-Eğitim Desteği : Hizmeti sunmak için yeterli olan 1 günlük eğitim verilmektedir.
-Kredi Kolaylığı : –
-Proje Desteği: Bayilerimize Sınırsız İnovasyon ve Arge desteği sunulmaktadır.
-Pazarlama Desteği:Verdiğimiz destek Hizmetlerimizi pazarlama açısından son derece yeterlidir.
-El Kitabı: Bayilerimizin hizmetini doğru segmentasyonda sunması için gerekli broşürler tarafımızca verilmektedir.
-Yer Seçimi: Bayilik prensibimiz gereği her ile bir bayilik atanmaktadır. Dolayısı ile bayi adaylarımız bayisi bulunmayan illerden tercih yapmalıdır.
-Bölge Koruması:Bayilik prensibimiz gereği bir ilde bir bayi hizmet verebildiğinden, bayiimizin hizmet sınırları içerisinde başka bir bayiinin girmesi sözleşme fesih nedenidir.
-Ortak Reklam : OM Grup Reklamları maliyet ve pazarlama strateji açısından merkez şube sorumluluğu ve finansmanı ile gerçekleşmektedir.

Girişimcide aranan özellikler: Bayi adayının Om Grup temsil yeteneği ve İlköğretim Okullarına hizmet verebilecek kapasitedeki kurumsal bakış açısı bayi olabilmek için yeterlidir.

Girişimciler sizin markanızı neden tercih etmeli ?: NEDEN Mİ? Daha önce aramıza katılan bayilerimiz, hem kendi işlerinin yenilikçi patronları oldular, hem de aylık 10.000 TL’ na varan kazançla, küçük sermaye ile büyük gelirlerin mutluluğunu yaşadılar. Sadece Hafta içi en geç 17:00’ a kadar İlköğretim Okullarına hizmet vererek çalışarak. Üstelik tarafımıza okullarda iletişim kuracak yetkinliklerini ispatlamaktan başka bir şey yapmadan ve inanılmaz fırsatlarla sunulan bayilik ücreti dışında hiçbir ücret ödemeden bunu başardılar. Hepsi kazandılar ve kazanmaya devam edecekler, kazançlarından ise tarafımıza hiçbir ücret ödemeyecekler. Evet yanlış duymadınız asla kazançlarından hiçbir ücret ödemeyecekler. Başka bir tercih nedenine gerek var mı?

Franchise/Bayilik Görüşmelerinin İşleyiş Sırası:
BAYİLİK SÜRECİMİZ ( 10 Gün ) Telefonla bilgi > Mail yoluyla kapsamı bilgi > Merkez Ofiste Toplantı > Ön Anlaşma > Bayilik Sözleşmesi > Bayilik Hizmet ve Ekipmanlarının Teslimi > Aylık 10.000 TL Kazançla İşiniz Patronu Olma süreci

– Ek Hususlar: Yok

– İlgili Kişi: Bayii Koordinatörlerimiz

– Telefon: 0549 316 1600

– Faks: –

– Adres: Orhantepe Mh. Orhangazi Cd. No. 50 Dragos / Kartal İSTANBUL

– E-mail: [email protected]

– Websitesi: www.okulmarketim.com – www.kendifilmindeoyna.net

1 YORUM

 1. İlk öğretim okullarında 3d sinema gösterimi için bayilikler verilmektedir.
  2012-2013 öğretim yılının bu yılki filmi ve bayilik için lütfen irtibata geçiniz.
  %100 kazanç
  %100 memnuniyet ve en uygun bayilik fiyatlarıyla
  İstanbul Anadolu yakası
  İstanbul Avrupa Yakası
  Ankara
  Antalya
  İzmir
  Mardin Bayilikleri verilmiştir.İlgilenenler bu illerin dışında olmalıdır.
  Kocaeli ili için %20 indirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here