Ommbrella Akıllı Şemsiye Projesine 59.000 Euro Fon Talebi

Ommbrella Akıllı Şemsiye Projesine 59.000 Euro Fon Talebi 2

Ommbrella Akıllı Şemsiye Projesine İstenilen Yatırım 59.000 Euro

Kötü hava koşullarından korunmak için en iyi önlemler arasında bulunan şemsiyeler bizleri ıslanmaktan korumaktadır. Şemsiyeler insan hayatına girdiği süreçten bu yana bir çok değişim geçirmiştir. Ancak şemsiyelerin akıllı bir hal alması ile en çok değişimi bu proje ile gerçekleştirmiş. Tabi ki aklınız da bir soru işareti belirebilir. Bir şemsiye nasıl akıllı olabilir. En fazla ne yapabilir. Standart görevinden dışarıya çıkabilir mi ?

Burada ki beklentiler tabii ki imkan dahilinde ki sınırlar içerisinde olmalıdır yani kimse bir kalemin akıllı telefonunuzdan bastığınız bir buton le şemsiye dönüşmesini beklemeyiz. Böyle bir şey imkansız olmasa da günümüz de böyle bir teknoloji henüz yok bunu yapabilecek imkan varsa bile henüz yapılmadı. Yapılması çoğu kişi tarafından istenebilirdi çünkü böyle bir projenin gerçekleştirilmesi ile şemsiye taşıma sorunun önüne % 100 geçebilirdik. Kısa bilim kurgu ve fantastik molamızdan sonra ommbrella isimli yeni projemize geçiş yapabiliriz.

akıllı şemsiye
Akıllı Şemsiye

Ommbrella projesi için ilk akıllı şemsiye diyebiliriz. Çoğu zaman havadan pek emin olmadığımız için havaya aldanarak şemsiyemizi almadan dışarı çıkarız ve sonuç hüsran olur. Ommbrella akıllı şemsiye ise akıllı telefonunuz ile iletişime geçerek eğer havada yağış var ise size bildirim gönderiyor ve şemsiyenizi yanınıza almanızı sağlıyor. Tabii ki ommbrella özellikleri bununla sınırlı değil. Eğer şemsiyenizi misafirlikte veya bir cafede otururken unutursanız yine bir uyarı göndererek hatırlatmada bulunuyor böylelikle şemsiyenizden fazla uzaklaşmadan şemsiyenizi alabiliyorsunuz. Teknolojik özelliklerini bir yana bırakacak olursak sert rüzgarlara dayanıklı olan ommbrella akıllı şemsiye kickstarter aracılığı ile yatırımcılar ile buluşarak 59.000 Euro değerin de bir fon toplamayı amaçlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here