Online akademi ile aranan işçi olun

İşçi arayan firmaların yüzde 80`i vasıflı eleman bulamamaktan şikayetçi. İş arayan gençlerin ve eleman arayan işverenlerin bu sıkıntısını aşmak ise mesleki eğitimden geçmektedir. Ayrıca vasıfsızlar iş bulsa da kalıcı olamıyor. İşte burada bu ihtiyacı iyi analiz eden Türkiye’nin en büyük İnsan Kaynakları firmalarından Data Expert kurduğu eğitim portalı Online Akademi.com ile Zaman ve mekan bariyerine takılmayan ‘ 7/24 her zaman her yerde’ eğitime ulaşabilmenin yolunu açmıştır. Online Akademi.com ile Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri tarafından verilen mesleki eğitimlere zaman mekan sorunu olmadan her yerden ulaşabileceğiniz gibi bu eğitimler sonunda bu üniversiteler tarafından verilen sertifikaya da sahip olmaktasınız.


ODTÜ, Gazi Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi gibi ülkenin önde gelen üniversiteleri ile, özellikle bilişim alanında bulunan yetişmiş insan açığı ile servis-hizmet sektöründe ki nitelikli insan açığı bu eğitimlerle kapatılabilecek, kişiler meslek sahibi olacaktır. Hayatın her alanına girmiş bilişimde ara eleman açığının had safhada olduğu yapılan araştırmalar göstermektedir.Mezun olmanın yetmediği, asıl önemli olanın mesleki yeterliliğe sahip olunması gerektiği gerçeğinden hareketle üniversite mezunlarına yönelik programların yanı sıra, lise mezunlarına dahi mesleki yeterlilik kazandıracak programlar sunulmaktadır.

1 YORUM

  1. selamlar ve iyi günler dileğiyle ben ingilizce,almanca,fransızca,rusça,japanca,çince öğrenmek istiyorum ve e-ticaret,dış ticaret bu konularda kurslarınız var mıdır? ve başlama tarihlerini ve şartlarını ve ücretleriyle birlikte bize sertifika dahil mail olarak bildirirmisiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here