Online Piyano Dersi 318.157 Dolar Kazandırdı

Online Piyano Dersi 318.157 Dolar Kazandırdı 2
Online Piyano Dersi

İnternetten Para Kazanma Örneği : Online Piyano Dersi

Günümüzde kurs vermek önemli bir gelir kaynağı olarak gözükmektedir. Tabii ki kurs verebilmek için öncelikle kurs vereceğiniz iş veya enstrüman da usta olmanız gerekmektedir. Hoffman Akademi ise bu işi online derslere dönüştürerek, internet üzerinden ders paketleri satarak para kazanmayı amaçlıyor.

piyona
Piyano dersleri

Her ne kadar Online Piyano Dersi riskli bir iş olsa da güzel bir iş fikri olan Hoffman akademi gibi kendi becerilerinize yönelik alanlara bağlı olarak internet üzerinden dersler verebilirsiniz. Her yaş için uygun olan hoffman akademi projesi bu işi eğlendirerek etkili bir şekilde son derece uygun fiyatlara sağlıyor. Bu sebep ile kickstarter’lı yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran Hoffman Akademisi proje kickstarter’da bir hayli popüler oldu. Günümüzün modern ailelerinin çocukları aileleri tarafından yönlendirilerek piyano dersleri alıyor.

Bunun için ya evlerine eğitmen çağırıyorlar ya da çocuklarını kurslara gönderiyorlar. Bu her iki olasılığa içi ısınamayanlar veya gücü yetmeyenler için geliştirilen Hoffman Akademi projesi Joseph Hoffman tarafından geliştirildi. Hoffman Akedemisi projesi reimagined piyano eğitimidir. Joseph Hoffman geliştirmiş olduğu projeye maddi destek bulmak için yatırım sitelerine başvurdu. Projeyi beğenen tüketiciler ise Joseph Hoffman’a tam tamına 318.157 dolar kazandırdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here