Opet bayilik veriyor

Opet’in hikayesi, Fikret Öztürk’ün 1982 yılında öğretmenliği bırakıp ticaret hayatına geçişiyle başladı. Mersin’de madeni yağ ve  akaryakıt konularında faaliyet gösteren Öztürkler Limited Şirketi’ni kuran Fikret Öztürk, eşi Nurten Öztürk’le birlikte bu şirketi kısa sürede büyüterek birçok madeni yağ ve akaryakıt markasının bayiliğini aldı.

10 yıl içinde Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası akaryakıt dağıtım şirketlerinin en büyük akaryakıt ve madeni yağ distribütörü olan Öztürkler, 16 akaryakıt istasyonun da sahibi ve işletmecisi konumuna ulaştı. 1992’de İstanbul’a taşınan Öztürk çifti, aynı yıl bir akaryakıt dağıtım şirketi kurmaya karar verdiler. Böylece Öztürkler Petrol, Opet adını aldı ve Anadolu’dan başlamak üzere Türkiye’nin birçok ilinde istasyonlar açtı.

2002’de Koç Holding Enerji Grubu’nun yüzde 50’sine ortak olduğu Opet’in şu anda Türkiye genelinde bin 258 istasyonu bulunuyor. Bunların 391’i grubun alt markası olan Sunpet adıyla faaliyet gösteriyor. Opet, halen akaryakıt sektöründe satış ve istasyon sayısı bakımından üçüncü büyük şirket.

Opet bayilik başvurusu yapmak isteyenler için Opet bayilik başvuru formu link

İlgili Aramalar : Opet bayilik, Opet bayilik şartları, Opet bayilik, almak, Opet bayilik başvurusu yapmak, Opet franchise

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here