ORA-X Android Telefon + Kulaklık

ORA-X Android Telefon + Kulaklık

Dünyanın en akıllı kulaklıkları olarak lanse edilen ORA-X ile ellerinizi kullanmanıza gerek kalmadan telefon görüşmeleri yapabiliyor, video izleyebiliyor, görüntülü konuşmalar ve konferanslar düzenleyebiliyorsunuz.

ora-x-headphones-kulaklik

ORA-X günümüz teknolojisinin kulaklık konusunda gelebileceği son nokta olarak gösteriliyor. Bir Androdi telefonun yapabileceği her işi gerçekleştirebilen kulaklıklar, sahip olduğu transparan ve hands free ekranı sayesinde günlük aktivitelerinizi yaparken aynı zamanda bir anlamda telefonunuzu kullanmanıza imkan sağlıyor. Android mağazalarında bulunan her türlü uygulamayı indirip kullanmaya olanak sağlayan cihaz bu anlamda da bir ilki gerçekleştirmiş oluyor.

Kulaklığın sağ tarafında bulunan yüzeyi touchpad olarak kullanılan cihaz bu şekilde yönlendirilebiliyor ve ekrandaki menülerde hareket edilebiliyor, videolar ve fotoğraflar çekilebiliyor. Dış dünya ile bağlantınızı kesmenize gerek kalmadan akıllı bir cihaz kullanmanıza olanak veren ORA-X her türlü Anroid uygulamasını çalıştırabiliyor. Cihazın görüntü birimi 180 derecelik bir açıyla kulaklık etrafında dönebiliyor. Bu sayede ister sol ister sağ gözünüzde kullanabiliyorsunuz.

Cihazın kulaklık böülümünde ayrıca ürünü kontrol etmenizi sağlayan hızlı tuşlar bulunuyor. Bu tuşlar sayesinde ses açıp kapama, video durdurma gibi ani işlemleri yapabiliyorsunuz.

Ürünün geliştiricileri, Indiegogo üzerinden başlattıkları kampanya süresinde şu ana kadar yaklaşık 33 bin dolarlık fon elde etmeyi başardı. Henüz kampanyanın yeni başlamasına rağmen oldukça başarılı bir sonuç elde etmiş olan gelişitiricilerin hedefi ise 35 günü daha bulunana kampanya süresince en az 150 bin dolarlık fon elde etmek. Ürünün satış fiyatı ise 350 dolar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here