OTOKOÇ Otomotiv Satış Noktası Bayiliği Veriyor

OTOKOÇ Otomotiv Satış Noktası Bayiliği Veriyor
Otokoç Otomotiv

Otokoç Otomotiv

Toptan yedek parça faaliyet alanları ve personel adetleri – TYP Faaliyet gruplarımız – Fiat orjinal yedek parça, – Ford orjinal yedek parça, – Mako ana bayiliği, – Birmot akü ve DMP’dir. – Türkiye çapında 132 adet personelimizle kesintisiz hizmet veriyoruz. Toptan yedek parça operasyon detayları – Yetkili servis, Perakende Toptan ve Özel Servis olmak üzere 3.500 farklı müşteriye temas ediyoruz. – 70 adet araç parkına sahibiz. Bu sayede müşteri taleplerini aksatmadan adreslerine teslim ediyoruz. – Özgün bilgi teknolojileri alt yapısı ve ERP sistemini kullanıyoruz. – İnternet şubemiz sayesinde müşterilerimiz işlemlerini internet üzerinden online yapabiliyorlar.

Otokoç Otomotiv
Otokoç Otomotiv

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

OTOKOÇ Otomotiv’in Satış Noktası olmak ister misiniz? Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için büyük bir tedarik ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz. Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak adına yeni projelerde işbirliği, yeni Bayiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkânı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yüzden Bayimiz olmak isteyen firmalar için bu süreci anlaşılabilir, hızlı ve olabildiğince basit yaptık. Bu sayfada bir iş sahibinin

OTOKOÇ Otomotiv’in Satış Noktası olmak için atması gereken adımları paylaşıyoruz. Bayi adayı olmak için ne yapılması gerekli? OTOKOÇ Otomotiv ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen Bayilerin online başvuru formunu eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Başvuru formunuz doğru ve eksiksiz doldurulmuş ise, formunuzdaki bilgiler ürünlerinizi değerlendirecek olan ilgili Toptan Yedek Parça Bölge Müdürlüğünün kategori yöneticisine yönlendirilecek ve size sürecinin ilerleyen adımlarını bildiren ya da Bayilik talebinizin olumlu/olumsuz olduğunu bildiren bir e-mail gönderilecektir. Eğer başvuru formunuz eksik ise, gerekli bilgilerin sizden talep edildiğini veya yeniden başvuru formunu iletmenizi bildiren bir e-mail tarafınıza gönderilecektir. OTOKOÇ Otomotiv’i tanımak? Otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında müşterileriyle buluşturan Otokoç Otomotiv, toptan yedek parça ve aksesuar satışı, hizmeti sunmaktadır. Kurulduğu günden beri; her zaman “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini ön planda tutan ve bu yaklaşımı ile 2004 yılında Ulusal Kalite Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır. Otokoç; Toptan Yedek Parça organizasyonu ile İstanbul (Beylikdüzü ve Küçükyalı), Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa illerinde yer alan şubeleri ile hizmet vermekte olup, bir yandan da yeni yatırımlarla genişlemeye de devam etmektedir. (Toplam 25.000 m2 kapalı alanda 6 şehirde ve 7 Depo-Şube )(alıntı. https://www.otokoc.com.tr/Sayfalar/40/Otokoc-Hakkinda/Tarihce.aspx ) En iyi şekilde OTOKOÇ Otomotiv’in ürünlerini tedarik etmek ve stratejik bir Satış noktamız olmanız için, bizim iş süreçlerimizi çok iyi bilmeli ve firmanıza bu süreçlerde nasıl katkıda bulunabileceğimizi müzakere etmeliyiz. Aşağıdakiler sizin- bizim ana satın alma süreçlerini doğru yapmanıza yardımcı olacaktır:

1. Başvuru formunu mutlaka eksiksiz olarak doldurmalısınız.

2. Sitemizi ziyaret etmeli, ürün kategorilerinin olduğu sayfaları gezmeli, sunduğumuz ürünleri, Kampanyaları, markaları, kalite ve fiyatlarını incelemelisiniz.

3) Ödeme çeşitleri ve şartları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

4) Müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmak için bizimle bire bir çalışabilmeli, tüm yasa ve yönetmeliklere uygun olmalı.

5)Doğru fiyat politikası ile çalışabilmeli.

6)Yüksek müşteri beklentilerini karşılayabilecek ürün ve hizmet politikasına sahip olmalı.

7)Güncel kampanyalar ve sipariş işlemlerini çevrimiçi yürütebilecek bir altyapıya sahip olmalı. İş ortağımız olun, milyonlarla buluşun!

Türkiye’nin en büyük Otomotiv Yedek Parça dağıtıcılarından birisi olan OTOKOÇ Otomotiv’in Garantisinde ürünlerimizi satışa sunmaya hazır mısınız? Değerli iş ortaklarımız arasına katılın, aylık ortalama …… adet parça satışın gerçekleştiği OTOKOÇ Otomotiv’in ürünlerinizi tüm Türkiye ile buluşturun. İş ortaklarımızda aradığımız niteliklere sahipseniz; OTOKOÇ Otomotiv’in Türkiye genelinde 3.500’u aşkın değerli Bayileri arasına hoş geldiniz! Müşteriye yakın teşkilat yapımız ve Türkiye çapında yaygın bayi ağına sahip Sürekli finansal gücümüz ile daima yanınızdayız. Çalışanlarımızı sizin için özenle seçiyor, gelişimin önemine olan inancımız ile sürekli eğitimler düzenliyoruz. Tüm tesislerimizi en yeni teknolojilerle destekliyor ve yeniliyoruz. Tek amacımız var: Müşterilerimize mümkün olan en iyi zamanda en iyi hizmeti sunmak. (https://www.otokoc.com.tr/Sayfalar/40/Otokoc-Hakkinda/Tarihce.aspx ) Not: Kalite politikamız gereği; tüm Bayi başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutulur.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 3500
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Finansal Destekler
Franchise Bayi Yetkilisi: Birmot Genel Müdürlük
Telefon numarası: 02165879724
Telefon numarası 2: 02165879870
Email Address: [email protected]
Web siteniz: www.birmot.com.tr
Adres Bilgileri: aydınevler mah Dumlupınar cad no 60 Maltepe istanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here