Otomat Makinelerinde Moda olan 6 yeni fikir

  Otomat sektöründe farklı gelişmeler yaşanıyor. Sadece yiyecek içecek ağırlıklı bilinen otomatlarda artık farklı ürün ve konseptlerde satışa sunulmaya başlandı. İş fikirleri olarak aşağıda ki otomat makineleri özellikle 2015 sezonunda bir çok noktalara konmaya başladı

  1-Lüks ve Kişisel bakım ürünlerinden seçenekler sunan bu otomat Butik otomat olarak 2015 yılının otomat trendleri içerisinde yer alıyor. Web sitesi : www.utiqueshop.com

  butikotomat
  Butik otomat

  2-Flip Flop Otomatik Satış Makineleri New york ve Los Angeles civarında 36 noktada bulunuyor. 1 dolar karşılığında ve #flipflophooray hastagini tweet atan kullanıcılara verilen terlik aynı zamanda reklamını da yapmış oluyor.

  flipflop
  Flip Flop Otomatik Satış

  3-İç çamaşırı satan otomatlar 10 dolara satış yapıyor. Kaliteli ürünler sunan bu otomatlar kredi kartı ile çalışmıyor ve sadece nakit istiyorlar.

  undz
  Undz

  4-Havaianas plaj terliği satan bu otomatlarda özellikle sahil kenarlarında iyi tutuyor. Firmanın otomatları sıklıkla Avm’lerde de yer alıyor.

  havaianas
  Havaianas

  5- Otomatik Satış Makineleri içerisinde oje satılıyor. Bir çok farklı seçenek bulunan bu otomata kadınlar ilgi gösteriyor.

  essie_2f_10006- 3Floz Amerika genelinde havalimanların da 19 yerde bulunuyor. Kozmetik ürünlerin bu otomatlar içerisinde marka ürünler bulunuyor.

  3floz
  3Floz

  1 YORUM

  1. Elimde kahve kola yiyecek içecek otomatlari vardır ilgilenen arkadaşlara yardımcı oluruz 05322893575

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here