Ottimo Cart Bayilik Veriyor

Bayilik Kategorisi : YOL YARDIM ASİSTAN HİZMETLERİ
Firma İsmi : OTTİMO CART
Kuruluş Yılı : 2008
Şube Sayısı : 100
Firma Tanıtımı : OTTİMO kart, kişilerin yaşamlarını kolaylaştıracak yardım hizmetleri sunan asistans şirkettir. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Başlıca verdiğimiz hizmetler : Araç yol yardım hizmetleri, Konut ve iş yeri yardım hizmetleri, mali müşavir danışma, hukuksal danışma, sosyal asistans, medikal asistans, firmalar için müşteri danışma hattı, çağrı merkezi, her türlü bilgilendirme, otel,uçak bileti, temin etme ve ulaştırma gibi rezervasyon hizmetleri,

Ottimo Cart Bayilik Şartları
Ottimo Cart Bayilik Şartları

Şirketimiz bu hizmetleri 2008 yılına kadar kurumlar aracılığı ile vermiş olup 2008 yılı itibarı ile bayilerimiz aracılığı ile nihai tüketiciye bu hizmetler ulaştırılmaktadır. İnternet sitemizden isteyen müşterilerimiz bu hizmetleri satın alabilirler. Bu hizmetleri Türkiye’nin her tarafında 7/24 vermekteyiz. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz; Ottimocard markası ile Türkiye genelinde insanlarımızın karşılaştıkları acil durumlarda ve zor anlarında istedikleri hizmetleri en kısa sürede almalarını temin etmek,hayata gülümsemelerini sağlamak. Çalıştığımız kurum ve kuruluşlar ile birlikte istihdam sağlamak, ekonominin çarklarının dönmesine katkıda bulunmak. Misyonumuz; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Ottimo Cart  Bayilik Şartları : 5000 TL NAKİT YADA KREDİ KARTINA 7 EŞİT TAKSİTTE YOL YARDIM KARTI ALMAK
Ottimo Cart Bayilik Destekleri : BAYRAK BROŞÜR SERTİFİKA
Ottimo Cart  Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 5000 TL KAR MARJI HEDEFİNE
GÖRE DEĞİŞİR 25 KARTA %15- 40 KARTA %20-60KARTA%25- 75 KART VE ÜZERİ %30 KAZANÇ İMKANI
Ottimo Cart Bayilik için ek şartlar : VERGİ MÜKELLEFİ OLMAK BELİRLİ İŞYERİ OLMAK

Ottimo Cart Bayilik İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : CENGİZ ATSIZ
Telefon Numarası : (549) 7431964
E-posta : ottimo.card@gmail.com
Adres: Babalık Mah. Demirci İş Merkezi B Blok Kat: 5 No: 502 Selçuklu – KONYA
Web Sitesi : www.ottimocard.net

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here