Oyuncak kiralayarak para kazanan girişimci

  78

  Cebindeki 5000 Euro’su ile bu işe başlayan Claude Schlesser, aldığı bir sürü kaliteli oyuncak ile çocuk ve bebeklerin ihtiyacını karşılıyor. Çocukların, gerek yaşlarının büyümesinden gerekse canları sıkılıp uğraşmak istemediklerinden bir kenara bıraktığı onlarca oyuncağı  vardır.

  kiralık oyuncak mağazası

   

  Terk edilmeye yüz tutmuş  bu oyuncakları daha sonra ne yapacaksınız diyerek bunun önüne geçmeye çalışan Claude , oyuncak alanlara satın alma yerine kiralama önerisinde bulunuyor. Çocukların ilgisini daha da çekmek için oyuncakların gösterildiği  kataloglar da hazırlamış.  Oyuncak siparişleri internet üzerinden yapılıyor. Çocuk oyuncağından sıkıldığında geri gönderip yenisini alması sağlanıyor. Dimdom isimli internet sitesinde 30-40 euro arasında değişen aylık  bir abonmanlık sağlıyor. Pakette beş oyuncak değiştirme hakkınız var.

  Luxembourg’da işini sürdüren Claude  müşterilerin memnuniyetini kazanarak ve sayılarını arttırarak işine devam ediyor. Kiralık oyuncak mağazası hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

  2 YORUMLAR

  1. Bizim ailelerimiz çocuklarına “nasıl olsa kiracaklar” diye dandik oyuncak alır. Kiralama tercihini kullanmazlar zannetmiyorum.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here