Özgür Bedenler Engelli Asansör Sistemleri Bayilik Veriyor

Özgür Bedenler Merdiven Asansörleri ve Araç Sistemleri

ozgurbedenlerlogo1981 yılında kurulan InterDost Depo Sistemleri Limited Şirketimiz zaman içerisinde asansör sistemleri, taşıma ve kaldırma makinaları konusunda uzmanlaşmıştır. 2000 yılından itibaren engellinin ulaşılabilirliği konusunda yatırımlarını arttıran şirketimiz bu konuda faaliyet gösteren ayrı bir şirketi kurmayı ve ana şirket üzerindeki iş yoğunluğu yükünü azaltmayı planlamıştır. Bu nedenle Özgür Bedenler, kalıcı ya da geçici engelleri olan, fiziksel yeterliliği olmayan insanların yaşamlarını kolaylaştırıp hayattan zevk almalarını ve yaşam standartlarını yükseltip engelleri aşmalarını sağlayacak çözümler üretmek ve bu konularda hizmet vermek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur.

Engelliler ve merdiven inip cikmakta zorlanan kisiler icin merdiven cozumleri sunan, konusunda tek olan firma.
Bayilik Kategorisi : Engelli Asansor Sistemleri
Firma İsmi : Özgür Bedenler Ltd. Sti.
Kuruluş Yılı : 2004
Şube Sayısı : 6

Bayilik Şartları : Showroom’a sahip olmak, en az bir aktif satış personeli çalıştırmak, teşhir ürünleri showroom’da sergilemek, bir otomobil veya araca sahip olmak. 10.000 euro bedel ödemek.

Bayilik Destekleri : Katalog, reklam, teknik destek, satis destegi, egitimler
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :
10.000 euro, dukkan kirasi, personel maasi ve genel giderler.
Kar marji ortalama %20 ve urun basina en az 1000 euro.

[schema type=”person” name=”Serdar Özdil” orgname=”Özgür Bedenler Engelli Asansör Sistemleri” jobtitle=”Özgür Bedenler Engelli Asansör Sistemleri” url=”www.ozgurbedenler.com” description=”Engelli Asansör Sistemleri Bayilik” street=”Nato yolu cad. No213/2 Y. Dudullu” city=”İstanbul” state=”Marmara Bölgesi” postalcode=”34776″ country=”TR” email=”info@ozgurbedenler.com” phone=”0216-420-65-68″ ]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here