Özgür KaşiflerÖzgür Kaşifler İş Geliştirme Koçluğu


1997’den beri E-Myth Worldwide’ın Türkiye’deki lisansörlüğünü yapan Özgür Kaşifler, ülkemizin ilk ve tek iş geliştirme koçluğu firmasıdır. 10 yıldır E-Myth Koçu lisansıyla Türk KOBİ’lerini E-Myth konseptiyle tanıştırmaktadır. Bu süre içerisinde yüzlerce KOBİ sahibiyle ihtiyaç analizi yapılmış, her sektörden birçok firmayla çalışılmış, E-Myth prensiplerinin ülkemizin değişken ekonomik ortamında da geçerli olduğu kanıtlanmıştır. Misyonumuz, daha çok Türk firmasının dünya arenasında yer almasına ve daha çok iş sahibinin hayatın gerçek keyfini yaşamasına yardımcı olmaktır.

BÜYÜK GİRİŞİMCİLERİN DÜNYASINA ADIM ATIN!


Girişimcilik Miti (E-Myth) 30 yıldır dünyanın birçok ülkesinde, 10 yıldır ise Özgür Kaşifler ile Türkiye’de 50.000’den fazla küçük ve orta ölçekli iş sahibinin hayatlarında fark yaratmaya devam ediyor. Bir sonraki başarı hikayesi siz olabilirsiniz.

● Kendi işinizin esiri misiniz?
● Yöneticileriniz yönetmeyi bilmiyor mu?
● Çok çalışıyor ama karşılığını alamıyor musunuz?
● Ne kadar çok çalışanınız olursa olsun, işler bir türlü sizin istediğiniz gibi yürümüyor mu?
● Yoksa işinizin yürümesi sizin sürekli başında olmanıza mı bağlı?

Kısacası, birçok KOBİ sahibi gibiyseniz, işinizi kurduğunuz zamanki hayallerinizle şu anki günlük hayatınızın hiç ilgisi yoktur.Oysa yarının iş liderleri bugün doğacak. SİZ onlardan biri olacak mısınız? Evet diyorsanız, özgün E-Myth İş Geliştirme Koçluğu ile işletmenizde devrim yaratabilirsiniz!

Link : Özgür Kaşifler

1 YORUM

  1. şu ana kadar baktığım,incelediğim en iyi hizmet diyebilirim,bir kere bunu türkiyeye getiren o girişimcilik ruhu başlı başına bir olay….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here