Özsüt Bayilik Bilgileri 2018

Özsüt Bayilik

Özsüt Bayilik Bilgileri 2018 yılı için güncellenmiştir. Özsüt toplamda 180’in üzerinde bayisi bulunan bir marka. 46 ilde yer alan Özsüt aynı zamanda Azerbeycan’da da 2 şubesi ile yer almaktadır. Özsüt franchise bedeli olarak girişimciden 70 bin dolar talep ediyor. Özsüt’ün toplam yatırım bedeli ise 1 ile 1.500.000 TL arasında tutuyor. Bu yatırım tutarları girişimcinin ÖZsüt’ü kuracağı lokasyona ve m2’sine göre de değişiyor.

Özsüt Bayilik

STP Gıda altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyüten Özsüt, Infinity Invest Holding’in 2014 yılında gerçekleştirdiği satın almanın ardından yapılan yeni yatırımlar ve çalışmalarla büyüyerek istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Markanın bu yatırımlar doğrultusunda, Azerbaycan Bakü’de iki mağazası bulunuyor. Özsüt’ün ürün gamı içerisinde sütlü tatlılar, pastalar, unlu mamüller, dondurma, kaymak, çikolata, sıcak – soğuk içecekler ve yerelden evrensele ulaşan özel lezzetler yer alıyor. Sütlü tatlı ve pasta ürün grubunda “Tatlı Mola” markası ile organize perakende sektöründe de faaliyet gösteren Özsüt, birçok firmanın kendi markasına özel üretimler gerçekleştiriyor.

Özsüt, karlılık oranı yüksek ürünleri ve tüm detayları incelikle düşünülerek hazırlanan franchise sistemiyle eğitim, danışmanlık, mimari ve lojistik gibi yatımcısına yararlı olacak birçok desteği sağlıyor. Yatırımınızın en hızlı geri dönüş şeklini size sunuyor.

Özsüt, karlılık oranı yüksek ürünleri ve tüm detayları incelikle düşünülerek hazırlanan franchise sistemiyle egˆitim, danışmanlık, mimari ve lojistik gibi yatımcısına yararlı olacak birc¸ok destek sunuyor. Tüm bunlar, yatırımınızın size en hızlı şekilde geri dönüşünü sağlıyor.

80 yıllık köklü bir hikayenin parçası olan Özsüt bayileri, Türkiye’nin en tanınan ve sevilen markalarından birinin temsilcisi olarak, pazar potansiyellerine çok daha kolay erişebiliyor. Daha önce bu sektörde faaliyet göstermemiş yatırımcılar dahi, Özsüt’ün eğitim, pazarlama ve satış desteği ile başarılı ve kazançlı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Özsüt, on binlerce misafirine zengin bir lezzet dünyasını sunarken, yatırımcıların da yaptıkları işten keyif almalarını ve Özsüt’ün getirdiği kazançla finansal güçlerine güç katmasını hedefliyor. Eğer girişimci bir ruh ve başarma tutkusuna sahip iseniz, Özsüt’ün büyük ailesinin bir bireyi olmak çok kolay.

Neden Özsüt?
Türkiye’nin sevilen, konusunda lider, güçlü franchise ağına sahip markanın güvenirliği
1938’den günümüze uzanan bilgi ve birikim
Özsüt markasının bilinirliği
Büyüme ivmesi
Yatırımın dönüşünün kısa vadede sağlanması
Taze, kaliteli, sağlıklı, lezzetli ve zengin ürün çeşidi
Kaliteli hizmet ve servis
Sağlık Bakanlığının belirlediği hijyen standartlarına uygunluk
Modern mağaza tasarım anlayışı
Mimari proje desteği
Eğitim desteği
Tanıtım gücü
Güçlü lojistik hizmetleri

Özsüt’te Franchise Olmanın Avantajları

Özsüt’ün profesyonel kadrosunun uzmanlığı ve deneyiminin desteği ile güvenebileceğiniz, riskleri azaltılmış bir işletmenin keyfini çıkarın
Türkiye’nin ve gençlerin sevdiği bir markanın çatısı altında olmanın gönül rahatlığını yaşayın
Sektör ile ilgili gelişim sağlayan eğitim destekleriyle kendinizi ve ekibinizi sürekli yenileyin

Özsüt Franchise Destekleri

Doğru yer seçimi & fizibilite çalışmalarının yapılması
Açılış öncesi personel eğitim sürecinin planlanması ve uygulanması
Genel ve lokal pazarlama desteği
Mal ve hizmet standardının sağlanması
Zengin ürün gamının güncel tüketim alışkanlıklarına ve ödüllü şeflerin vizyonuyla yenilenmesi (AR-GE)

Özsüt bayilik başvuruları kendi sitesi üzerinden ozsut.com.tr yapılıyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here