Özsüt Dubai’de Bayilikler Açmayı Düşünüyor

Özsüt Gulfood Gıda Fuar’ına katıldı. Dubai’de Bayilikler Açılıyor

Mutluluk tadında lezzetlerin sahibi Özsüt, Dubai’de düzenlenen Gulfood 2014 Gıda Fuarı’nda, birbirinden nefis ürünleri ile ilgi odağı oldu. Geniş ürün yelpazesini katılımcıların beğinisine sunan Özsüt, 19’uncusu düzenlenen fuara bu yıl ilk kez katıldı.

Türkiye’nin pastacısı Özsüt, 23 – 27 Şubat tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Gulfood Gıda Fuarı’nda eşsiz lezzetleri ile katılımcıların beğenisi topladı. Pastadan sütlü tatlıya, çikolatadan unlu mamullere kadar çok geniş bir ürün yelpazesi ile fuara katılan Özsüt, yabancı konuklarını Türk lezzetleri ile ağırladı.

Özsüt Dubai’de Bayilikler Açacak

Özsüt
Özsüt

Bu yıl 19’uncusu düzenlenen fuara ilk kez katılan Özsüt, 76 yıllık tecrübesini tüm dünyadan gelen ziyaretçiler ile paylaşma fırsatı bulurken, nefis ürünlerin yer aldığı Özsüt standı yoğun ilgi gördü. Türkiye’de 44 ilde 176 bayisi ile hizmet veren Türkiye’nin Pastacısı, gelecek dönemde yurt dışına açılacaklarının sinyallerini verdi.

120 ülkeden 4 bin 500 firmanın katıldığı fuara ilk kez katılmalarına rağmen büyük bir ilgi ile karşılandıklarını belirten Özsüt Genel Müdürü Yıldırım Çullu, “Bu kadar büyük bir fuarda böylesine beğeni kazanmak bizi çok sevindirdi. Gelecek dönemde bu bölgede bayiler açmayı planlıyoruz. Umudumuz açacağımız bayilerimizinde aynı taleple karşılanması ve eşsiz Özsüt lezzetini tüm dünya ile paylaşmaları” şeklinde konuştu.

Dünyanın en büyük gıda fuarı olarak bilinen ve 5 gün süren fuar, yaklaşık 80 bin kişi tarafından ziyaret edildi.

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here