Pabuç İstanbul bayilik şartları

Pabuç İstanbul bayilik

bayilik
bayilik

PABUÇ İSTANBUL, Değerli müşterilerine Dünya modasını en uygun fiyat o eşdeğerde kalite ile sunan bir Ayakkabı firması olmayı amaçlamaktadır. Satış sonrası müşteri memnuniyetine önem vererek, satış sonrası yaşanabilecek her türlü problemde geri bildirime açık olan firmamız, bu anlayışını tüm mağazalar zincirine de yayarak Kalite ve Koşulsuz Müşteri memnuniyetini en önemli Şirket ilkesi haline getirmiştir.

Ayakkabı ve tekstil sektörünün tecrübeli isimlerinin bir araya gelerek oluşturduğu PABUÇ İSTANBUL, kısa sürede 17 Şube sayısına ulaşarak, markalaşma yönünde de sağlam adımlarla ilerlemektedir. Çeşitli lokasyonlarda açılan her şube ve bu şubelerin mutlak başarısı ile markalaşmasını perçinleyen PABUÇ İSTANBUL , her geçen gün artan bayi sayısı ve bu bayilerin yüksek memnuniyetinin haklı gururunu yaşamaktadır. Siz değerli girişimciler de, dürüstlük, şeffaflık, Kurumsal bakış açısının üst düzeyde tutulduğu PABUÇ İSTANBUL ailesinin bir bireyi olmak isterseniz, Bayiler Koordinatörlerimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bayilik/Franchise Bilgileri
Bayilik Şartları: PABUÇ İSTANBUL Bayisi
olabilmek için girişimci bir ruha sahip olabilmek neredeyse yeterlidir, Bayi açılacak yerin Lokasyonu en önemli unsurlardan olduğundan, bu durum Bayiler Koordinatörlerimizin ücretsiz keşif çalışması ile değerlendirilmektedir.

Bayilik Paket(ler)inin içeriği : Ücretsiz Mağaza Keşif hizmeti, Sürekli ve Bayilerimizin ekstra bir çaba sarf etmesini gerektirmeyen ürün temini, hızlı ürün satışını etkileyen Ücretsiz Ürün Analizi ve 1 Günlük Bayi Eğitimi verdiğimiz hizmetlerin sadece bazılarıdır.

Bayilik Verilecek İller : Yukarıda bahsi geçen Mağazalarımızın bulunduğu Bölgeler dışındaki yerler için Lütfen ! Bayiler Koordinatörümüzle iletişime geçiniz

Yatırım Maliyeti : PABUÇ İSTANBUL Bayisi olabilmek için Bayilik Bedeli adı altında herhangi bir
ücret ödenmez ve yıllık herhangi bir bedel talep edilmez, yatırım maliyeti Mağaza kirası ve ürün bedellerini kapsamaktadır. Bu nedenle Söz konusu bedel Mağaza büyüklüğü ve kirası oranında değişiklik göstermektedir.

Ortalama Kar Marjı : %45
Gelirden Pay : Yok
Ek Hususlar : Özel bir ek husus
bulunmamakla birlikte diğer tüm ayrıntılar Bayiler Koordinatörlerimizce gerçekleştirilecek toplantıda görüşülecektir.

İlgili Kişi : Ali Osman AKTAŞ / Bayiler Koordinatörü
Adres : Cevizli-Kartal / İSTANBUL
Telefon : 0532 387 3083
Web Sitesi : pabucistanbul.com

Sponsor

1 YORUM

 1. Niğde'nin tek alış veriş merkezi Yaşam Park Niğde 15 Kasım 2011'de açılıyor.
  Kiaralama sürecinin devam ettiği Yaşam Park Niğde'de marka olarak yatırım yapmayı veya franchısing vermeyi düşünürseniz gerekli kolaylıklar sağlanacaktır.
  Yaşam Park Niğde
  Sema TEKELİ

  Ayrıntılı bilgi için;
  0 388 223 02 01
  smtekeli@gmail.com
  http://www.yasamparknigde.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here