Pamukkap Duvar ve Tavan Kaplama Bayilik Şartları

Bayilik Kategorisi : İç cephe yalitim ve izolasyon
Firma İsmi : Pamukap duvar ve tavan kaplama ith.ihr.san.ve tic.ltd.sti.
Kuruluş Yılı : 1991
Şube Sayısı : 10

Pamukkap Bayilik Şartları
Pamukkap Bayilik Şartları

Firma Tanıtımı : PAMUKAP duvar ve tavan kaplama nedir?
Pamukap, hammaddesi pamuk olan doga ile dost, uzun ömürlü, her türlü yüzeye uygulanabilen, saglıklı, estetik, uygulaması kolay ve çabuk olan, dekoratif bir duvar ve tavan kaplamasıdır. Pek çok otel, restoran kafe, konferans salonu, sinema salonu, konut ve ofis Pamukap ile yeni bir havaya kavusmustur.

Dogal pamuktan üretilen Pamukap’ın içeriginde sentetik madde olmaması onu hem saglıklı hem de doga dostu bir ürün yapmaktadır. Üretimi sonucu kesinlikle dogayı kirletici atık maddeler olusmaz. Sentetik malzemelerin hızla terk edildigi günümüzde Pamukap çagdas bir alternatif olusturmaktadır.

Antistatiktir; toz barındırmaz, uzun ömürlüdür bakım gerektirmez. Pamukap kapladıgınız bir yüzeyi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Genis renk ve doku seçenekleri ile Pamukap her türlü yaratıcı uygulamaya açıktır. Pamukap’la yapabilecekleriniz sadece sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Ses konforunun saglanması istenilen yerlerde Pamukap mekândaki çınlamayı önleyerek, akustik konfora hissedilir katkı saglamaktadır. Uygulaması kolaydır. Uygulama sırasında mekân kirlenmez. Esyaların çıkartılması gerekmez.

Çabuk uygulanır. Su ile karıstırılan malzeme bir kompresör yardımıyla duvara hızlı bir sekilde tatbik edilir. Rötuslarda klasik boyalar gibi tamir yerini belli etmez, tüm duvarın yenilenmesi gerekmez, kolay tamir olur. Yangın esnasında Pamukap, alev almayan yapısı sayesinde yangının hızla yayılmasını engeller. Teknik raporunda da görebileceginiz gibi ısıya baglı deforme sıcaklı ortalaması 197C° ve alev ucu ortalama sıcaklıgı 520C°dir. Elastik yapısı sayesinde duvar ve tavanlarda zamanla veya malzeme hatasından olusan küçük çatlakları göstermez ve nemle karsılastıgı zaman boyalarda oldugu gibi kabarma ve tozuma yapmaz. Kısacası Pamukap, dekoratifliginin yanında pek çok artı özelligi ile mekânları özellestiren çagdas, saglıklı, konforlu bir duvar ve tavan kaplama malzemesidir.

Pamukkap Duvar ve Tavan Kaplama Bayilik Şartları

Pamukkap Bayilik Şartları : Tüm Türkiye genelinde bayilikler verilecektir. Pamukap bayilik şartları hakkında detaylı bilgiye 0232-2750101 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pamukkap Bayilik ile ilgili destekler : 200 m2 MALZEME TEMİNİ-1 ADET KOMPRESOR-1 ADET KARISTIRICI- TESLİM EDİLECEKTİR.

Pamukkap Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : % 50 DEN FAZLA KAR MARJI SAĞLAMAKTADIR.

Pamukkap bayilik için ek şartlar : BIR DEFAYA MAHSUS OLMAK UZERE 10,000 TL BAYILIK TEMINAT UCRETI ALINACAKTIR.

Pamukkap Duvar ve Tavan Kaplama Bayilik İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : YAHYA AKTAŞ
Telefon : 0232-2750101
Web    : www.pamukap.com.tr
E-posta  : info@pamukap.com.tr
Adres : 671/1 Sok.No:14-14/A Gediz Mah.Buca-İZMİR

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here