Panbörekpress Franchise – Bayilik Başvurusu

Panbörekpress Börekte Franchise Veriyor

Panbörekspress kurulduğu günden bu yana bayii ağını, franchising sistemi çerçevesinde başarıyla genişletmeye devam ediyor. Yurt içinde 2011 yılı sonuna kadar 50 şubeye ulaşmayı hedefleyen Panborekspress, 2012 yılında Avrupa’da; Almanya, Hollanda, İngiltere, Belçika, İtalya ve Fransa Ortadoğu’da; Irak, Mısır, Suriye, Ürdün, Lübnan, Irak, İran,S. Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri’nde ve Türki Cumhuriyetlerinde de yeni yatırımlar yaparak şube ağını arttırmayı hedefliyor.

Panbörekpress Franchise - Bayilik
Panbörekpress Franchise – Bayilik

Panbörekpress Franchise Başvurusu

İnternet Panbörekpress sitesinde bulunan Franchise Başvuru Formu’nu eksiksiz olarak doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Panbörekpress Franchise Başvurusu için bu başvuru formu linke tıklayarak Panbörekpress Franchise Başvuru Formunu doldurunuz.

Panbörekpress Franchise Hakkında : Müşteri odaklı çalışmaları ile PBX® Panborekspress®, markasını oluşturan Gün Gıda® İç ve Dş. 2005 yılında kuruldu.Kalitesinden ödün vermeden her türlü yeniliği ve teknolojiyi kullanan Panborekspress®, Türkiye’de ”paket servis börek” kategorisi ile bir ilke imza atmıştır. Bu anlayış ise Panborekekspress®’in en büyük farkıdır. Böreğin, klasik tatlarının yanı sıra farklı malzemelerle de lezzetli olabileceğine inanarak “ekspress ve lezzetli börek” hizmeti ile kısa zamanda markalaşan Panbörekspress® şimdi de girişimciler için doğru bir franchise fırsatı sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here