Pandora’nın Evi Kaçış Oyunları Bayilik Veriyor

Pandora'nın Evi Kaçış Oyunları Bayilik Veriyor
Pandora'nın Evi

Pandora’nın Evi

Kaçış oyunları son yıllarda bayilik sektöründe popüler olmaya başladı. Özellikle genç kitle tarafından ilgi gösterilen kaçış oyunlarında farklı oyunlar ile oyuncuları buluşturmak önemli. İşte bu konuda Pandora’nın Evi isimli firmanın bayilik tanıtımın okuyabilirsiniz.

Pandora’nın Evi, İzmir’de Aralık 2014 tarihinde test seanslarına başlamış, Ocak ayında tam hizmete geçmiş, İzmir’in ilk korku / gerilim temalı evden kaçış oyunudur. Oyunlarımız kurulup, oyuncuların kendi başına bırakıldıkları bir oyun değil aksine birer prodüksiyondur. İnsanların buraya eğlenmek ve korkmak için geldiklerinin bilinci ile kapıda karşılama anından, uğurlama anına kadar ve oyun süresince sürekli olarak görünerek ve görünmeyerek oyuna müdahil olmamız, müşteri memnuniyetini arttırmakta ve bu sektördeki en önemli pazarlama aracı olan fısıltı gazetesinin ilk kıvılcımını yaratmaktadır.

Pandora'nın Evi
Pandora’nın Evi

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

Marka Bedeli 15.000 TL + Kdv Oyun kurgu ve senaryosunun yazılması 10.000 TL + Kdv Bu aşamadan sonraki adımlarda, yatırımcı ister gerekli şartları ve materyalleri sağlayıp. Pandora’nın Evi’nin hazırladığı senaryo ve oyuna göre evi hazırlayabilir. İsterse, anahtar teslim kurulum için görüşebilir. Anahtar teslim kurulumlar metre kare durumuna göre farklılık gösterir.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 3
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Franchise Bayi Yetkilisi: İsmail ATAGÜN
Telefon numaraları: 0555 458 40 79
Mail: [email protected]
Web: www.pandoraninevi.com
Adres Bilgileri: Mahmut Esat Bozkurt cd. 1442 sk. no:20 d:4 Konak / Alsancak – İZMİR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here