Panino Pizza Bayilik Bilgileri

Panino Pizza Yeni Girişimcilerini Arıyor

2009 yılında İzmir’de kurulan %100 Türk sermayeli olan firma ürün ve hizmet kalitesi ile hızla adını duyurmayı başarmış, Panino Fabs markası ile sektörde önemli bir yer edinmiştir. Lezzetli, ekonomik, doyurucu ve kaliteli pizza çeşitleri ile Panino Fabs, Türkiye’nin her bölgesinde yer almayı hedeflemektedir. Restaurant hizmetinin yanı sıra evde pizza keyfini de herkese yaşatmak için güçlü bir paket servis donanımına sahiptir. Tamamen katkısız olarak hazırlanan pizza hamurları ile yapılan ve Panino’ya özel eşsiz soslarla tatlandırılan pizza çeşitlerine her geçen gün bir yenisi daha eklenmektedir.

Panino pizza

Bayilik Kategorisi : Fast Food
Firma İsmi : PANİNO PİZZA
Kuruluş Yılı : 2009
Şube Sayısı : 30
İsim hakkı bedeli : 20.000 Dolar

Bayilik Şartları : Panino Fabs markası ve imajı ile her türlü işletim sistemini, 20.000 Dolar isim hakkı bedeli ödeyerek, belirli standartlar içerisinde kullanmak kaydı ile bağımsız bir yatırımcı olarak Panino sistemine dahil olabilirsiniz.

Bayilik Destekleri : Açılış öncesi yer tespiti, dekorasyon, mimari proje ve tasarım, ekipman tasarımı ve yerleştirilmesi.

2017-2018 Yılı Bayilik Hedefi: 50 Şube

Panino Pizza; Franchise Sözleşmesi ile yatırımcısına; avantajlı mal alımı, reklam ve promosyonlardan faydalanma ve Panino Pizza tecrübe ve bilgi birikiminin paylaşımı gibi haklar tanımaktadır. Franchise Sözleşmesinin süresi 5 yıl olup, süre bitiminde tarafların anlaşması halinde uzatılabilmektedir.

Sözleşme boyunca cirodan kâr payı alınmayacak olup sabit olarak reklam katkı payı alınmamaktadır.

Franchise Bedeli: 290.000 TL

Adres: 296/1 sokak no.26/c Bornova-İzmir
İlgili kişi : İnan Çetin  inan@paninopizza.com

www.paninopizza.com
Tel: 0850 850 3135

Panino Pizza Hakkındaki bilgiler 22.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here