Para Kazanabileceğiniz Akıllı Telefon Uygulamaları 2

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Gelişen teknolojilerin göz bebeği olan akıllı telefonlar ve uygulamaları büyük firmalara para kazandırdığı gibi günlük kullanıcılara da para kazanma olanağı sağlıyor.
Dünyanın çeşitli yerlerinden para kazandıran uygulamalar burada;

İlk uygulama Türkiye’den Hopi

Hopi
Hopi

Hopi reklamlarda sık karşılaştığımız bir uygulama. Hopi’nin kısa tanıtımı: Herkes alışverişlerinde daha az ödeyip, daha çok kazanmak ister ama Hopi, sana bundan çok daha fazlasını sunar. Hopi’nle tanışınca alışveriş için indirimi dört gözle beklediğin günlere veda edersin. Çünkü Hopi’de indirimden çok daha iyi bir özellik var. Biz buna Paracık diyoruz.Hopi’nin avantajları sadece Paracık’la da sınırlı değil. Hopi seni yakından tanır, istediğin ürünlere özel kampanyalarla kolayca ulaşmanı sağlar. Sonrasında da Gelsin Gelsin Paracıklar… Hopi Google Play ve App Store’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Ebates ile alışveriş paranızı geri kazanın

earn-cash-back-with-ebates
1700 farklı mağaza ve markayla anlaşması bulnan Ebates, anlaşmalı olduğu markalardan yapılan alışverişlerin paralarını geri kazanma olanağı sunuyor. Çeşitli geri ödeme kriterleri bulunan markalar, uygulama üzerinden, yine mağaza içinde kullanılabilecek hediye kuponları hediye ediyor.

Swagbucks ile hem eğlenin hem de para kazanın

accumulate-digital-dollars-with-swagbucks
Swagbucks adlı akıllı uygulama, üyelerine, video izledikçe çeşitli web sitelerinde dolaştıkça ve reklamları izledikçe sanal para kazandırıyor. Belirli bir miktar sanal para toplandıktan sonra bu paralar, hediye çekleri, indirim kuponları ve hediyeler olarak bozdurulabiliyor.
Kupon toplamayı seviyorsanız Ibotta’ya bayılacaksınız.
ibotta
Ibotta her gün, anlaşmalı olduğu firmalara ait indirimli ürünler sunuyor. Beğendiğiniz ürünü almak için tek yapmanız gereken, ürünü sosyal medya üzerinden paylaşmak ya da uygulama üzerinden bir anket doldurmak.

Mutfak alışverişlerinizde Groupon’un Snap adlı uygulaması sayesinde tasarruf yapın.

save-money-at-the-grocery-store-with-snap-by-groupon
Groupon’un Snap adlı uygulaması, yaptığınız market alışverişlerinin fotoğraflarını uygulama üzerinden paylaşmanız durumunda hediye para veriyor. Hesabınız 20 dolara ulaştığında ise paranız adınıza gönderilebiliyor.

Telefonunuzun kilit ekranında para kazanın

unlock-your-phone-screen-to-earn-money-with-slidejoy
Slidejoy adlı uygulamayı yüklemeniz halinde, uygulama kilit ekranınızı bir dizi reklam ile süslüyor. Telefonunuzu her açıp kapattığınızda ise bir reklam görmüş olduğunuz için para kazanıyorsunuz. Sistem tabii ki kimseyi zengin etmiyor. Genel olarak kullanıcılar aylık 5-15 dolar civarında uygulama üzerinden para kazanıyor.

Reklam izleterek para kazandıran App Trailers

app-junkies-can-download-app-trailers-to-make-some-extra-cash
Oyunlarda reklam izle oyun parası kazan mantığını benimsemiş olan uygulama oyun parası yerine 30 saniyelik videoların izlenmesi sonucunda kullanıcı üyeliğine para topluyor. Toplanılan paralar belirli bi limite geldikten sonra paypal üzerinden nakit olarak alınabiliyor ya da belirli firmalar için hediye kartına dönüştürülebiliyor.

Viggle, uygulama üzerinden televizyon izlendikçe ya da müzik dinlendikçe para kazandırıyor.

viggle-pays-you-for-watching-television-and-listening-to-music
Viggle, isnanların hangi programları ve hangi müzikleri daha fazla dinlediğini araştıran bir uygulama. Bu nedenle kullanıcılarına televizyon izledikçe ve müzik dinledikçe puan kazandırıyor. Kazanılan puanlar elektronik ürün hediyeleri, hediye kartları ve ya seyahat biletleri olarak dönüştürülebiliyor.

Inbox Dollars tam anlamıyla internetten para kazandırıyor.

inbox-dollars-pays-you-to-use-the-internet
Inbox Dollar kullanıyorsanız, posta kutunuza gelen anketleri doldurarak, belirli oyunları oynayarak ya da uygulama tarafından tanıtılan web sitelerinde dolaşarak para kazanabiliyorsunuz. 30 dolarlık para topladığınızda ise adınıza bir çek düzenlettirebiliyorsunuz.
 

BESTE PARK-TEL