Para Kazandıran 10 Hazır iş

Buz pistleri
Buz pistleri

2- Buz Pisti açmak
Buz pistleri son 2 yılda bir çok alışveriş merkezinde açılmaya başlandı. 2 türlü buz pisti olduğunu baştan belirtelim. Bunlar sentetik ve doğal buz pistleri. Sentetik buz pistlerinin kurulumu diğerlerine göre daha uygun ve avantajları daha çok. İşin kazanç noktası ise 20-30-40 dakikalık olarak değişiyor. Fiyatlar 15-30 Tl arasında kişi başı olarak değişiyor.

Eğer kalabalık bir yerde işi kurduysanız aylık 100.000 Tl civarında kazanmanız mümkün. Yatırımını kısa zamanda geri toplayan bu fikirde işin malzeme, antrenörler ve kurulum kısmında bayiliğini aldığınız firma size yardımcı oluyor. İcetrendy, Skyice, Ncsspor ve Vegaice gibi firmalardan daha ayrıntılı bilgi almanız mümkün. Bu işin en avantajlı tarafı ise yaz ve kış sürekli para kazandırması.Buz pistlerinin yatırım maliyeti ise 100.000 Tl ile 1.000.000 Tl arasında değişiyor.

Sponsor

2 YORUMLAR

  1. Geleceği parlak bir Türk markasi.Bir yılda 14 ülkeye açıldı.Bu kadar fazla sermaye gerektirmez.Bayii olarak girmezseniz müşterisi olacağınız bir marka.Dogrudan satış sisteminde ilklerden olanlar kazanır.05330385062

  2. Bu güzel paylaşımınız için teşkkür ediyorum bizlere yapabileceğimiz işler hakkında yararlı bilgilere yer vermeniz bizim fikir sahibi olmamızı sağladığınız için size teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here