Para Kazandıran 10 Hazır iş

Yürüyen Atlar
Yürüyen Atlar

4- Avm’lerde Yürüyen Atlar
Yürüyen atlara bir çok avm’de rastlamışsınızdır. Avm’nin belirli bir alanını kiralayan girişimciler bu iş için bayilik almak zorunda değiller. Atları kendileri alıp, işletmesinin dekorasyonunu kendileri yapabilirler. Ortalama 20-30.000 Tl ile kurabileceğiniz bu işte 5-10 dakikalık atlara binmenin kazandırdığı miktar at başına işletmeye göre 10 Tl ortalamasında para kazandırıyor.

Gün boyu ise bu işten 300-1000 Tl arasında kazanç sağlamak mümkün. Fazla bir gideri olmayan bu işe talepte genelde çok oluyor. Özellikle çocuklar her fırsatta bu atlarla gezmek istiyor. Gözlemlerimize göre de bu tür bir işi kuran kolay kapatmıyor çünkü kira ve eleman gideri haricinde pek masrafı yok.

Sponsor

2 YORUMLAR

  1. Geleceği parlak bir Türk markasi.Bir yılda 14 ülkeye açıldı.Bu kadar fazla sermaye gerektirmez.Bayii olarak girmezseniz müşterisi olacağınız bir marka.Dogrudan satış sisteminde ilklerden olanlar kazanır.05330385062

  2. Bu güzel paylaşımınız için teşkkür ediyorum bizlere yapabileceğimiz işler hakkında yararlı bilgilere yer vermeniz bizim fikir sahibi olmamızı sağladığınız için size teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here