Paranızı Geri Ödeyen Alışveriş Siteleri

  İnternet dünyasının yeni alışveriş çılgınlığı geri ödeme sistemi ile tanışmaya hazır mısınız?

  para-odeme

  Özellikle yabancı bir çok site yaptığınız alışverişlerde paranızı geri ödeme garantisi veriyor. Ucuz alışveriş yapmanın bir yolu olarak görülen sistem, yaptığınız alışverişler karşılığında paun kazanmak ve bu puanları nakde çevirmek üzerine kurulmuş.

  Peki bu sitelere nasıl ulaşacaksınız? İşte geri ödeme yapan alışveriş sistemleri.

  1. Swagbucks: swagbucks sitesine üye olarak platform üzerindeki alışveriş sitelerinden harcamalar yapmanız sizlere puan olarak geri dönüyor. Sistem her alışveriş sistemine göre farklı indirimler, geri ödemeler ve puan sistemine sahip. Örneği Amazon.com üzerinden yapılan alışverişlerde %4’lük geri ödeme garantisi veriyor. Sistemi kullanmanın en uygun yolu ise, Swag button adlı aracı indirerek tarayıcınıza kurmak.

  2. BeFrugal: Yaklaşık 4000 den fazla online alışveriş sistemi ile çalışan BeFrugal, yaptığınız alışverişlerden %30’a kadar geri ödeme sağlıyor. Alışveriş yaptığınızda kazandığınız geri ödemeleri bir kaç gün içinde hesabınız üzerinden görebiliyorsunuz. Hesabınız 25 dolar taban miktara ulaştığında ise PayPal üzerinden paranızı talep edebiliyorsunuz. Sitenin bir diğer güzel özelliği ise sizin için en makul fiyatları ve en fazla geri ödeme sağlayan platformları arıyor olması.

  3. Ebates: 1200’den fazla alışveriş platformu ile çalışan Ebates %5 ila %25 arasında geri ödeme imkanları sunuyor. Site üzerinden 1200 farklı alışveriş sitesine ulaşabiliyor ve böylece arama motorlarında kaybolmak zorunda kalmıyorsunuz. Kazandığınız geri ödemeler ise 48 saatlik bir süre içinde hesabınızda beliriyor.

  4. Extrabux: Yine diğerlerine benzer olarak %30’a kadar geri ödeme sağlayan bir sisteme sahip olan platform, kazanılan geri ödemeleri 7 günlük bir süre içinde gösteriyor. Kazandığınız geri ödemeleri ise PayPal üzerinden talep edebiliyorsunuz.

   

   

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here