Park kumpir İsviçre’de

16 Temmuzda İsviçre Schaffhausen’de Park Kumpir açıldı.

Eskişehir fast food sektörünün lider markası Park Kumpir 2010 yılında başlattığı franchisee çalışmalarına hız verdi. Türkiye’de ve Avrupa ülkelerinde son dönemde revaşta olan kumpir ile yeni yatırım fırsatı sunan ve ufak yatırımcıyı iş sahibi yapan Park Kumpir yurtdışındaki ilk bayisini İsviçre’nin Schaffhausen kentinde açtı.

Türk bayrağını İsviçre’de dalgalandıran Park Kumpir Türk markası olarak yurt dışında franchisee vermenin onurunu yaşıyor. Bu yılın sonuna kadar hem yurt içinde hem de yurt dışında(Amerika,Almanya)Park Kumpir markası ile yeni noktalar açmayı planlıyor ve bunun için 2010 Bayim Olurmusun fuarında yerini almaktadır.

Saygılarımızla,
Park Kumpir Tolga Kumru/Franchisee Müdürü
Tel:0 222 231 35 08
Fax:0 222 230 04 23
Gsm:0 542 360 21 52
tolgakumru@parkkumpir.net
www.parkkumpir.com.tr

2 YORUMLAR

  1. Merhaba SERAP Hnm
    Park Kumpir olarak bizde bu gururu yaşıyoruz ve şuana işviçredeki yerimiz son derece iyi şekilde ilerliyor sizin istediginiz yerlerde şuan Park Kumpir yok bu bölgelerde tabiki açabilirsiniz iletişim adreslerimiz yukarıda mevcut görüşmek dileğiyle.
    TOLGA KUMRU
    FRANCHİSE MÜDÜRÜ

  2. süper bir haber…gurur duydumİsvicrede başarılı olacaklarına inanıyorum..2.5 ay kaldım ..cok özel bir ülke bern vede thun şehirlerinde toplam 4 ay yaşadım…onları en önem verdigi temizlik vede tazelik bunu korudugunuz müddetce …başarılı olursunuz…. acaba KADİKÖY YAKASINDA MESELA kücükyalı .. da olabilirmi veya SİVASA ACABİLİRMİYIM?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here