Parti Dünyası Parti Malzemelerinde Bayilik Veriyor 2
Parti

Türkiye’nin en büyük Parti Marketi olan “PARTİ DÜNYASI” toplam 10000 çeşit ürünün toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir. Her geçen gün ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini geliştirerek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.PARTİ DÜNYASI koleksiyonunu tabak, bardak, peçete , masa örtüsü, şapka ,düdük, konfeti, çatal bıçak setleri, pinyata, pinyata içi, hediyelikler, her çeşit çocuk ve yetişkinlere yönelik kostüm, kostüm aksesuarı, balon, folyo balon, mum, pasta kurabiye, çikolata, kişiye özel tasarımlı ürünler oluşturmaktadır.

Parti
Parti

Bayilik Kategorisi : Parti Malzemeleri
Firma İsmi : 
Parti Dünyası
Kuruluş Yılı :
 2005
Şube Sayısı : 26

Parti Dünyası Bayilik Şartları

PARTİ DÜNYASI toptan satışını Bayrampaşa da ki merkezinden perakende satışlarını mağazalarından ve online satışını da PartiDunyasi.com adresinden gerçekleştirmektedir.Parti Dünyasının mevcutta 2015 itibari ile 26 adet mağazası bulunmaktadır.
Parti Dünyası Bayilik Şartları : Franchising için tahmini yatırım bedeli nedir?
Parti Dünyası’nda her şey dahil kurulum maliyeti ortalama  50-100.000 TL + KDV’dir. Toplam yatırım değeri kiralanan mağazanın
metrekare alanı, cephesi, kiralandığı andaki fiziksel durumu ve açılışta beklenen iş kapasitesiyle orantılı olarak farklılık gösterebilir. İdeal metrekare değerleri 60-200 m2 arasıdır.  Bayilik Anlaşması kaç yıl için imzalanır ve Ana Franchise’a aylık ödenen bir ücret var mıdır?
Bayilik Anlaşma süresi şubenin açıldığı günden itibaren 5 yıldır.
Parti Dünyası’nın büyüme planları ile ilgili neler söyleyebilirsiniz? Hangi bölgeler şu anda dükkan açmaya müsaittir
Mevcut bayilerimizin bulunduğu caddeler ve AVM ler hariç, tüm Türkiye genelinde bayilikler verilmektedir.
Bayilik Destekleri : Ürün ve Lojistik Desteği
Parti Dünyası mağazalarına ürün stok garantisi verir.Parti Dünyası online satış mağazasındaki tüm ürünler stoklarında mevcuttur.Sipariş verildiği gün ürünler Bayrampaşa da ki merkez deposundan kargoya teslim edilir veya mağazalara
dağıtılır .
Eğitim ve Denetim
Özel ve kullanışlı ürünlerimizin satışına odaklanmış ekiplerimiz; müşteri tercihlerinin yönlendirilmesinden, rekabet psikolojisine, sıcak satıştan satış kapatmaya, kaliteye kadar, uzmanlık seviyesine ulaşana dek sürekli eğitime tabi tutulurlar. Aynı zamanda işin organizasyon ayağında da eğitim verileceği gibi organizasyon yapılacak mekanlara hizmet ve tam destek de verilir. Mağaza açılmadan önce bir satış ve ürün eğitimi programına katılmanız gerekir. Mağaza açıldıktan sonra da ürün bilgisi, satış servisi ve bilgi için sürekli destek devam eder. Kontrol ve rutin eğitimler dükkanın çalışma sürecinde de sürmektedir.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 
Franchising için tahmini yatırım bedeli nedir? Parti Dünyası’nda her şey dahil kurulum maliyeti ortalama 50-100.000 TL +
KDV’dir. Toplam yatırım değeri kiralanan mağazanın metrekare alanı, cephesi, kiralandığı andaki fiziksel durumu ve açılışta beklenen iş kapasitesiyle orantılı olarak farklılık gösterebilir.
Bayilik için ek şartlar :
Bayilik Anlaşması kaç yıl için imzalanır ve Ana Franchise’a aylık ödenen bir ücret var mıdır? Bayilik Anlaşma süresi şubenin açıldığı günden itibaren standlar için 1 yıl, mağazalar için 5 yıldır. İşletme esnasında tüm Franchise alanlar, royalty ve reklam fonu
katılım payı adı altında bir bedel ödemezler.
Parti Dünyası dışında bir yerden ürün alıp satılabilir mi?
Hayır. Parti Dünyası bir mağazacılık konseptidir. Ürünler merkez tarafından belirlenir ve koleksiyonun içine dahil edilir. Bu koleksiyona dahil olabileceğini düşündüğünüz ürün önerileriniz var ise satın alma bölümümüze bildirmeniz yeterlidir.
Parti Dünyası Bayilik İletişim Bilgileri
İlgili  Telefon Numarası: (212) 6623574
E-posta : info@partidunyasi.com
Adres: Maltepe litros yolu Elçin Pasajı No 5 Bayrampaşa
Şehir: İstanbul
Web Sitesi : www.partidunyasi.com

BESTE PARK-TEL