Paspasmatik Girişimcileri Destekliyor

Paspasmatik

Araç İçi paspas ürünlerini veren otomatların üretimini yapan Paspasmatik, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere bayilik fırsatı sunuyor. Yurt içi ve yurt dışındaki yaygın satış ağına yenilerini kazandırmayı planlayan kurumun asıl hedefi, ürünlerini geniş kitlelere ulaştırmak.

Kendi işinizin sahibi olun

Girişimcilere verilen bayilik fırsatıyla kendi işlerinin sahibi olma imkanı sunan Paspasmatik, çalışma süreci boyunca verilen destek ve eğitimlerle girişimcilerin kazanmasını sağlıyor. Profesyonel iş yönetimi ve takibi yapmayı sağlayan mobil ve masaüstü çözümlerle birlikte; satış becerilerini geliştirecek seminer ve çeşitli eğitimler düzenleniyor.

Paspasmatik, bayilik ve girişimci eğitim programıyla birbirinden nitelikli avantajların elde edilmesini mümkün hale getiriyor. Başta; genç ve yeni girişimcilerin kendilerine ait işleri için çalışmalarının önünü açıyor. Kendilerini geliştirebilecekleri bir alan yaratan Paspasmatik, çeşitli eğitim programlarıyla kişisel ve yöneticilik becerilerini artırabilecekleri fırsatlar doğuruyor.

Neden Paspasmatik?

Paspasmatik, Türkiye ve Dünya’da ilk tek kullanımlık otomat sistemlerini üreten yerli bir firmadır. Ürettiği sistemlerin patentine sahip olan Paspasmatik; yurt içi ve yurt dışı birçok noktada satış merkezine sahip. 2017’den itibaren bayilik fırsatları sunmaya başlayan kurum, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere destek veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here