Paspasmatik Türkiye’de hızla yaygınlaşıyor

Paspasmatik Türkiye’de hızla büyüyor

Sizlerle paylaşımını yapacağımız sıradaki bayilik haberimiz %100 yerli üretimin gücü faaliyet gösteren paspasmatik firması.

Paspasmatik firmasının ürettiği otomatik satış makineleri ve araç içi paspas ürünlerini tüketici ile buluşturma yolunda il bayiliği dağılımını yaparak Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösteriyor.

“Arabalar, Sürücülerinin karakterini yansıtır” fikri ile 1 TL karşılığında otomatik satış makinelerinden çıkan araç içi paspas ürünleri özel tasarımlı ve tamamı renkli.. 50 x 40 cm ölçülerinde iki adet araç içi paspas ürününü hem renkli, hem kaliteli hem de 1 TL karşılığında iki adet veriyor olması çok cazip hale getiriyor.

Paspasmatik

Paspasmatik firması direkt otomat veya araç içi paspas ürünü satışı tekli yada adetli satışı bulunmuyor, bayilik şartlarını sağlayan bireyler, firmalar İl yada bölge bayiliğini alıyor, bayi tahsis alanı içerisinde bulunan bütün benzinliklere, oto yıkamalara, self-servis yıkama alanlarına paspasmatik otomatlarının İster satışını, ister kiralamasını isterse otomatın konuşlanacağı noktanın reklamını araç içi paspasın üzerine alması ile de çalışabiliyor.

Arz-Talep fazla olmasının asıl sebebi bireylerin araçlarını benzinliklerde bulunan madeni para ile çalışan köpüklü yıkama durulama süpürge makinelerinin bulunmasından kaynaklı olması Paspasmatik kazançları katlıyor. Sizlerle asgari adet paspasmatik otomatları ile yapılan kazanç hesap tablosunu paylaşıyoruz.

Paspasmatik kazanç hesap tablosu

Detaylı bilgi için isterseniz paspasmatik.com.tr web ziyaret edebilirsiniz ya da 444 38 69 no’lu  iletişim numarasından Paspasmatik firmasını arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here