Paylaşmak güzeldir.

Son zamanlarda yorumlarda gelen sorulara ve iletişim bölümünden gelen sorulara pek fazla yanıt veremediğimin farkındayım.Şu anki iş ve özel hayatımdaki yoğunluklar dolayısıyla bloğumuda biraz ihmal etmiş durumdayım. Ancak yakın zamanda yeni yazılarla devam edeceğim.
Sizlere şimdi öyle güzel bir site adresi vereceğim ki bana sorucağınız soruları bu uzman kişilere sormanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kobifinans : Uzmanına danışın
Buradaki danışmanlara e-posta atarak sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Unutmadan Girişimcilik hataları 2 adlı yazıdaki bir bölümü de tekrar hatırlatmak isterim.
“Oysa yapılan bir araştırmaya göre, Türk şirketlerinin yüzde 99’u danışmanlık hizmeti almıyor. Gelişmiş ülkelerde ise şirketler ortalama beş kez danışmanlık hizmeti alıyor.”
Bu sözü neden size hatırlatmak istediğimi de söyleyeyim.Bir şirketiniz var daha çok kazanmak istiyorsunuz, işinizi geliştirmek istiyorsunuz, büyümek istiyorsunuz veya iflasa kadar geldiniz vs..
İşte o zaman yapmanız gereken sadece bir danışmanlık hizmeti almak ve daha da önemlisi onların dediklerini uygulamak.Bakın her şey nasılda değişecek.Yeni model araba alacağınıza, Lcd televizyon alacağınıza, tatile gideceğinize paranızı işinizi geliştirmek veya kurtarmak için harcayın.
Sizlere danışmanlık firmalarının adreslerinide bir sonraki yazımda vereceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here