PDC Pideci Franchising Bayilik Bilgileri

PDC Pideci Franchising Bayilik Bilgileri
PDC Pideci

PDC Pideci Franchising

PDC Pideci markası ile ilk şubesinin açıldıgı 1998 yılından bu yana orjinal tadı ve kalitesi ile geleneksel pide çeşitlerini her damak tadına uygun olarak müşterilerine sunmaktadır.PDC Pideci, uzun yılların tecrübesiyle gıda sektörüne adım atmak isteyen girişimcileri uygun franchising koşulları ile franchising sistemi büyük kolaylık sağlıyor.

PDC Pideci
PDC Pideci

Pideci, köklü geçmişi, halen franchise sistemi ile işletilen restoranların başarısı, profesyonel yönetimi, kurumsal yapısı, tecrübeli kadrosu ile yatırımcıya güven teşkil eden bir markadır.PDC Pideci bilgi ve tecrübesi ile markanın güvence ve hizmetlerini sunar.Düşük maliyetlerle mimari ve dekorasyon giderleri gerçekleştirilir.Tanıtım ve reklam giderleri ortak yapıldıgından giderler düşer.Markanın sağladığı müşteri kitlesi işletmenize saygınlık ve satış artışı saglar.Yine marka bilinirliği ve saygınlığı sizi rekabetçi fiyatlardan ve taklitlerden korur.Egitimli ve profesyonel kadrosu, egitim programları ike kadrolarınıza destek olur.Hizmet ve mal kalitesinde süreklilik ve aynı yüksek kaliteyi tutmanızı saglar.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:
Belirledigimiz bölgede bütçenize uygun yer ve metrekare araştırmasını takiben mimari proje hazırlanır. Kısa sürede inşaat,tesisat,ekipman,dekorasyon ve diger hizmetler, hizmet aldığımız taşeronlar vesizin ilave önerilerinizle şube hizmete hazırlanır PDC Pideci restoranları üç konsept üzerine kurulmuştur.
– Dışarıya paket servis agırlıklı işletme 60-70 metrekare konsept
– AVM işletme ise 40-80 metrekare konsept
– Cadde restoran 80-120 metrekare tercihen bahçeli veya teraslı Tecrübelerimize dayanarak ortalama işletmeye hazır restoranlarımız herşey dahil 100-150 bin civarında mal olmaktadırYatırımcıya bölge koruma alanı tahsis edilir. Diger ücretler konusu karşılıklı görüşmede ele alınacaktır .

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 4
İstanbulda Zekeriyaköy ,
Gayrettepe, Astoria AVM ,
Beşiktaş akatlar olmak üzere 4 şube ve Mugla Fethiyede bir şubemizle hizmet vermekteyiz

Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri, Finansal Destekler

Franchise Bayi Yetkilisi: ERGÜN EMEKTAR, GÜLBEN ŞINIK
Telefon numaraları: 0532 5962141 iş 212 2169915
Mail: ergunemektar@hotmail.com
Web: www.pideci.com
Adres Bilgileri: Vefa deresi sok.No:2/A Gayrettepe – İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here