Pebby Pet sektöründe yatırım alan iş fikri

  Pebby Pet Hayvanlar için En Gelişmiş Akıllı Top

  En Gelişmiş Akıllı Top olarak lanse edilen Pebby istediği yatırımın fazlasını alıyor. Pet sektöründe akıllı bir ürün geliştirme fikri girişimciler için çok para kazandırabiliyor. Evcil hayvan ürünleri için ülkemizde çok fazla rağbet olmasa da yabancı ülkeler bu konuda çok aşırı tüketim harcamaları yapabiliyor. Özellikle Avrupa ve Amerika’da pet sektörü çok hızlı büyüyen bir iş konusudur.

  Pebby Pet

  Pebby evcil hayvanlara yönelik olarak düzenlenmiş bir akıllı top. Evde yetiştirilen hayvanların evde yalnız olmamasını sağlamak maksadıyla geliştirilen ürün bir çok akıllı teknoloji ile birleştirilmiş. En güzel özelliği ise evdeki hayvanın dışarıdan izlenmesini ve siz yokken de eğlenmesini sağlaması. ITunes veya Google Play Store’den indirebileceğiniz uygulamaları ile akıllı topu rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Wi-Fi ve Bluetooth teknolojisi ile entegre edilen Pebby uzaktan kontrol edilebiliyor.

  İş fikri Pebby Pet Tanıtım Videosu

  Fikrin ana çıkış noktası olan evde kimse yokken evcil hayvanı merak etme ve oynatma durumu aslında bir nevi hayvan severler için tam bir ihtiyaç. Bu ürün sayesinde normal işlerinizi yaparken bile hayvanınız top ile oyalanabilir. Siz evde yokken onun resim ve videolarını çekebilirsiniz. Farklı modelleri bulunan ürün şarj dolum süresi 12 saat ve uzun süre şarjı dayanabiliyor. Şarj bitme durumunda akıllı kumandanız ile ürünü tekrar şarj aletine yönlendirebiliyorsunuz. Ürünün yanında verilen tasma The Pebby Collar ise bir şarj ile 8 gün idare edebiliyor. Tasma PebbyCollar ise hareket sensörü ile evcil hayvanınızın faaliyetleri bütün gün izliyor ve size bildiriyor.

  149 dolar ve 169 dolar gibi fiyatlar ile başlayan ürüne şu an kadar 1640 kişi sahip olmak istemiş. Proje sahipleri işi başlatabilmek için 50 bin dolar istese de kısa bir sürede 280.000 dolarlık bir yatırım toplamayı başardı. 14 gün daha fon toplayacak olan iş fikri Temmuz ve Eylül aylarında sahiplerine teslim edilmeye başlayacak.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here