Pedalbox Bayilik Veriyor

Pedalbox

PEDALBOX BAYİLİK VERİYOR

Otomotiv tuning sektöründe performans alanında son yıllarda büyük bir çıkış yakalayan Pedalbox, Nisan 2018’de gerçekleştireceği büyük bayi toplantısında yeni bayilikler vermeye hazırlanıyor. 27 Mart tarihinden itibaren ulusal tv kanallarında reklamları yayınlanmaya başlayacak olan ürünün daha çok otomobil sürücüsüne ulaşması ile beraber talebin artması beklenirken, yoğun talep karşısında hazırlıklarını tamamlamak üzere olan DTE Systems Türkiye iş ortağı olan Uludağ Group Antalya Belek’te gerçekleştireceği bayi toplantısında yeni bayilikler vermeye hazırlanıyor. 08-09-10 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Belek Granada Luxury Hotel’de gerçekleştirilecek olan bayi toplantısı için, bayi olmak isteyen firmaların otel randevularını almaya başladı. Konaklama ve ultra herşey dahil olarak misafirlerini ağırlayacak olan Pedalbox Türkiye firması etkinlik boyunca çeşitli eğitimler ile bayilerini destekleyecek.

Pedalbox Büyük Bayi Toplantısı

DTE Systems Türkiye’de

Otomobil tuning dünyasının dev firması DTE Systems yetkilileri ve mühendislerinin katılacağı dev organizasyonda firma sahibi Dr. Micheal Kreck ve Türkiye iş ortağı Uludağ Group Genel Koordinatörü Hakan Sümer ve firma yetkililerinin de bulunacağı açıklandı. DTE Systems’in chiptuning ve otomobil performans tuning uygulamaları alanında lider konumda olması ve 65 ülkede geniş bayi ağının bulunması bayi adayları için avantaj sağlamakta.

Pedalbox nedir?

Pedalbox

Pedalbox otomobil performans dünyasında gaz tepkime cihazları kategorisinde lider konumda olan, TUV ve parça onayı belgeleri bulunan ayrıca Alman Modifikasyon Derneği onayı bulunan bir gaz pedal tuning uygulamasıdır. 2005 model sonrası elektronik pedal sistemi bulunan atmosferik motor sahibi araçların yaşadığı gaz tepkime gecikmesini sıfıra indirerek hantallık, rampada bayılma, yavaş hızlanma, sollayamama gibi problemleri kökünden çözmektedir. Son iki yılda Türkiye genelinde 10 binden fazla araç Pedalbox taktırarak şu an Pedalbox’lı oldu bile. Her geçen gün satışlarının ve talebinin artması sonucu Türkiye’nin her yerinde geniş bir bayi ağı ihtiyacını doğurmuştur.

Pedalbox bayisi olmanın avantajları nedir?

• TV reklamları için hiç bir ücret ödemeyecek.
• TV reklamları sayesinde hazır bir müşteri portföyüne erişecek.
• Sosyal Medya reklamları ile daha fazla müşteriye erişebilecek.
• Her gün ortalama 3000 ziyaretçi alan web sitesinde bayi olarak adres ve iletişim bilgileri yer alacak.
• Çağrı merkezinden müşteri yönlendirmesi alacak.
• Bayi istediği takdirde müşteri portföyünü çağrı merkezi ile paylaşabilir ve müşterilerini çağrı merkezi departmanını arayarak randevu oluşturabilir.
• Çağrı merkezi ve sosyal medya desteği.
• Sosyal medyadan müşteri yönlendirmesi alacak.
• Gerekli broşür, görsel ve materyaller ücretsiz olarak temin edilebilecek.

Bayilik şartları ve Bayi Toplantısı Randevusu için;
0(533) 278 5124
Çağrı Merkezi: 0850 888 0 449
Mail: [email protected]
www.pedalboxturkiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here