Performans Akademi Eğitim Sektöründe Bayilik Veriyor

Performans Akademi Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Organizasyon Ltd.Şti

WEB TABANLI ON LİNE HIZLI OKUMA + ANLAMA VE DİKKAT ODAK EĞİTİM PROGRAMI ON LİNE MENTAL ZİHİNSEL ARİTMETİK PLATFORMU Türkiye Cumhuriyeti Mili Eğitiminin amaçlarının gerçekleşmesine katkı sağlamak, Toplumumuzun ve insanlığın ihtiyaç duyduğu insan modelini yetiştirmede eğitim kurumlarının inovasyonlarını geliştirmek ,proje yönetmenliği ve uygulamalarını sağlamaktır. Tüm bunları yaparken toplumun temel hak ve özgürlüklerine tüm tarihsel,kültürel yapısına bağlı kalarak sorunlara değil çözümler odaklanarak bir nesil kurtarmaya farkındalık sağlamayı amaç edinmiştir.

Performans Akademi Eğitim
Performans Akademi Eğitim

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

Modüler İş ve Eğitim Süreçlerinde Birey Olarak Kendinize Değer Katmasını İstediğiniz Şartları Sizin İçin Oluşturabiliriz!
KURUMSAL VE BİREYSEL İŞ VE EĞİTİM MODELLERİMİZDEN BİRER ÖRNEK SUNUYORUZ:
KURUMSAL STANDART PAKET Yer ve lokasyon fizibilite çalışmaları tarafımızdan yapılır Şirket kuruluş aşamasında danışmanlık ve iş planı hazırlığı Anlaşmalı çözüm ortaklarımızdan ofis donanımları ve yazılım destekleri Kurumsal kimlik çalışmaları Sanal santral kurulumu ve bulut teknolojisi hizmetleri (0850 hat 1 adet, 2 dahili) Web sitesi, tasarımı, alan adı, hosting, kurumsal mail (1 Adet) ve ofis 365 kurulumu (1 adet cihaza ) İstanbul havaalanından (Sabiha Gökçen) ofis gidiş-geliş transfer ve 1 gece 2 kişi konaklama Kurumunuzdan 2 kişiye eğitmen eğitimi (hızlı okuma + mental aritmetik) 2 gün 12 saat Hızlı okuma kurum, bayi, öğrenci, giriş ve takip paneli kurulumu + ön muhasebe programı Performans Akademi Hızlı Okuma ve Mental Aritmetik ürünleri ticari kullanım hakkı 2 yıl süreyle mevcut programların yeni versiyonlarının kullanım hakkı 2 yıl içinde eğitimci yetiştirme programı 3 grup halinde max. 30 eğitimci ile sınırlıdır Hızlı okuma tanıtım ve pazarlama eğitimi 1 kere max. 10 kişi ile sınırlıdır. Tüm katılan eğitimcilere eğitmen sertifikası Her program kullanıcısına eğitim kitabı Kurum için sosyal medya eğitimi 3 saat (2 kişi) İlk 2 ay için G A kuponu + reklam danışmanlığı (***TL değerinde) İlk 1 ay için F reklam kuponu ***TL değerinde Bölge, İl, İlçe bayilikleri ve alt bayilik verme hakkı ( Seçmeli) Performans Akademi marka kullanım hakkı (Seçmeli) İstanbul, Gaziantep, Aydın için il bayilikleri verilmeyecektir. Alt bayilik ve marka kullanım hakkı verilir 1000 kullanıcı lisans anahtarı pakete dahil ve 1000 adet kullanıcı kitabı (kitaplar seçmeli) Bonus olarak KOSGEB hibe destek programlarından yararlanmanız için danışmanlık hizmeti.
Bu paketimizin dışında BRONZ, SİLVER, STANDART (GOLD), PREMİUM ve KENDİN SEÇ paketlerimiz mevcuttur.

Standart (gold) paket 45.000,00-TL – Vade farksız 9 taksit
BİREYSEL STANDART PAKET Türkiye genelinde freelancer 7/24 çalışma imkanı 12 ay boyunca kullanabileceği 0850 li kurumsal hat ve world pres blog kurulumu (toplam 5000 dakika 300 sms ve bir adet e-mail ) Eğitimcinin eğitimi (hızlı okuma + mental aritmetik) 2 gün 12 saat İstanbul Havaalanından (Sabiha Gökçen) ofis gidiş-geliş transfer ve 1 gece 2 kişi konaklama Performans Akademinin kurumsal kimliğini kullanım hakkı Dilediği zaman üst ve kurumsal paketlere % 15 indirimli geçiş imkanı 100 kullanıcı lisans anahtarı pakete dahil ve 1000 adet kullanıcı kitabı (kitaplar seçmeli) Bu paketimizin dışında BRONZ, SİLVER, STANDART (GOLD), PREMİUM ve KENDİN SEÇ paketlerimiz mevcuttur.

Bireysel standart paket 6.000,00-TL- Vade farksız 9 taksit

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 5
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Franchise Bayi Yetkilisi: Seçil Seyfun
Telefon numarası: 0850 430 0 500 – 501
Email : info@performansakademi.org
Web : performansakademi.org
Adres Bilgileri: Çamlık Mahallesi Şenol Güneş Bulvarı Dinç Sokak Muyar Plaza No 4/45 Ümraniye İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here