Petland franchising

Petland adında anlaşılacağı gibi evcil hayvan mağazası işletmeciliği alanında faaliyet gösteriyor. Petland 39 yıllık tecrübesiyle ABD dışında Japonya, Şili, Kanada, ve Güney Afrika pazarlarında var. Petland 120 şubesi Amerika’da 55’i dış pazarlarda olmak üzere toplam 175 işletmesi bulunuyor. Şirket yöneticilerinden Jim Whitman, profesyonel yapıldığı takdirde evcil hayvan satışının oldukça karlı ve büyümeye açık bir alan olduğunu söylüyor. Petland markasını Türkiye’de temsil edecek girişimcilere ekipman, hayvan, eğitim ve pazarlama konularında tam destek vereceklerini de ayrıca belirtiyor.

Detaylı bilgi için www.petland.com adresine giriniz.

Etiketler : Petland franchise, Petland franchising, Petland bayilik, Petland franchise şartları, Petland bayilik nasıl alınır.

1 YORUM

  1. Merhaba arkadaşlar. Ben Barış. İngiltere Londrada yaşıyorum. İngiltere'den veya Çin'den tedarik etmek istediğiniz her türlü ürün için yardımcı olabilirim. İngiltere veya Türkiye pazarında tutacağına inandığınız ürünler veya değişik ticari fikir ve girişimleriniz yada İngiltere ve Çinden toplu olarak almak istediğiniz ürünler hakkında irtibata geçini hemen her ürün konusunda direk üreticiler ile irtibatım mevcuttur.
    Herkese kolaylıklar diliyorum.
    Barış – 0044 79 41 79 62 26
    e-mail : LR_Turkey@yahoo.com.tr
    MSN : bbekici@superposta.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here