Pexmet franchising

Pexmet, 2008 yılının son çeyreğinde hayat bulmuştur. Kuruluş amacı kafe ve pastane zincirlerinde yeni tatların ve hizmetlerin müşterinin beğenisine Jo KOHEN tecrübesiyle sunulmasıdır.

Pexmet franchise konseptinin en önemli özelliği, tek merkezden üretimdir. Merkez imalathanede üretilen ürünler dondurulmuş olarak satış noktalarına sevk edilir, müşterisinie özel formülü ve en taze tadında sunulur.

Pexmet franchise sisteminin yapı taşları aşağıda belirtilen unsurlar baz alınarak sunulmaktadır.

Lezzet Standardı
Satış noktalarında, aynı eğitimden geçmiş elemanlar
Her an en taze şekliyle ürün sunuşu
Düzenli sevkiyat ile franchise sisteminde stok maliyetin aşağı çekilmesi
Parakende satış yapabilme
Minumum ürün zahiyatı.
Kafelerimizde, beklediğiniz sıcaklığa ve geniş ürün yelpazesine sahipsiniz. Sabah kahvaltısından, akşam yemeğine, gece öğününe kadar her zaman ihtiyacınızı karşılayabilir hoş ve zengin damak tadının verdiği hazla yaşantınıza yeni tatlarla tanıştırabilirsiniz.

Pexmet kafeleri, siz müşterilerine en işlek alanda dahi, dar ürün yelpazesi yerine geniş ürün yelpazesi ile farklılaşmaktadır.

Pastahanelerimiz, sizlere en hızlı şekilde hizmet vererek, en önemli zamanlarınızı dostlarınızla geçirebilmenizi hedefler. Ürünlerimiz, ham madessinden üretimine, sunuşuna kadar müşterisine A+ hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır.

Pexmet ailesine, müşterimiz olarak veya frenchise olarak aramızda görmekten mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

Pexmet markası, Türk Patent Enstitüsü güvencesi altındadır.
Pexmet iletişim
Jo KOHEN Direkt iletişim: 0541 374 38 98
www.pexmet.com

3 YORUMLAR

  1. bayilik şartlarınızı öğrenmek ve 1.kordonda açmak istiyorum İZMİR Alsancak

  2. KIBRISIN GAZİMAGOSA ŞEHRİNDE ANACADE ÜZERİNDE VE KENDİ MÜLKÜMÜZ OLAN DÜKANIMIZDA ASKARİ MÜŞTEREKLERDE BULUŞABİLDİĞİMİZ TAKTİRDE BAYİLİĞİNİZİ YAPMAK İSTİYORUZ.NAZIM İLERİCİ 05338669903

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here