Pierre Cardin Halı 500 yeni bayi açacak

Naksan Holding bünyesindeki Pierre Cardin Halı, 5 milyon Euro yatırımla üretim kapasitesini yüzde 60 artırdı.

Şirket, 200’ü konsept ve showroom olmak üzere 500 yeni bayi açarak yaklaşık bin 500 kişiye istihdam sağlayacak.
Bölge bayiliği oluşumunu büyük ölçüde tamamladıklarını aktaran Pierre Cardin Halı Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Dağcı, 500 yeni bayi açacaklarını söyledi. Dağcı, “Üretim kapasitemizi yüzde 60 oranında artırmak için 5 milyon Euro yatırım yaptık. Yeni koleksiyonlarımızda 10 farklı kalite ve 130’a yakın desen sunuyoruz. Beğeni toplayan modellerimiz bayilik ağımızla Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıracağız. 200’ü konsept ve showroom olmak üzere 500 yeni bayi açılarak, bin 1500 kişiye istihdam sağlanacak.” dedi.

Pierre Cardin Halı, koleksiyonlarını Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmak için bölge bayiliği yapılanmasını büyük ölçüde tamamladı.Geçtiğimiz hafta Asya Halı ile Ankara Bölge Bayiliği’nin açılışını yapan şirket, İstanbul’a da ABK Halı ile merhaba dedi. İstanbul’da özellikle 3 boyutlu görünüme sahip modelleri öne çıkaran şirketin, on farklı koleksiyonda sunulan modelleri içinde en çok dikkati İstanbul’un simgesi haline gelmiş Kız Kulesi ve Ortaköy manzaralı halıları çekiyor.

6 YORUMLAR

  1. Kocaeli bu işi yapmak istiyorum.bayilik şartları nelerdir.Tarafıma bildirmenizi rica ederim.

  2. slm. fikirlerinizi taktir edıyorum. cok güzel. bende ş.urfa siverek bölgesine böylesine güzel ve kaliteli halılarınızı sunmak ıstıyorum halkımıza bayilik sartlarınızı ve size nasıl ulaşabilecimiz hakında benı bilgilendirirseniz cok mahkule gecer.tşkler. saygılarımla…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here