Pins Collective Akıllı Rozet Fikrine 90.000 Dolar’dan Fazla Yatırım Geldi

Pins Collective Akıllı Rozet Fikrine 90.000 Dolar'dan Fazla Yatırım Geldi 2

Pins Collective Akıllı Rozet Fikri

Bugün sizlere tanıtacağımız ürün akıllı olmasına rağmen ne sizin kalp ritimlerinizi ölçüyor nede günde kaç adım attığınızı sayıyor. Sağlığınız ile ilgili herhangi bir bilgilendirme veya ölçüm de yapmıyor. Bugün sizlere tanıtacağımız proje oldukça basit ama etkili bir proje.

Geçmişten günümüze ruh halimizi veya taraftarı olduğumuz parti veya takımı göstermek ve belli etmek için göğsümüze rozetler takardık. Pins Collective isimli proje ile bu eski rozetler tarihe karışacağa benziyor. Tabii ki aramız da illa ki klasik sevenler çıkacaktır.

Ancak Pins Collective sayesinde tek bir ürün ile istediğiniz zaman ruh halinize göre akıllı rozetinizi değiştirebilir ve istediğiniz simge veya amblemi Pins Collective ekranına yansıtarak insanlara görüşlerinizi ve ruh halinizi yansıtabilirsiniz.

Akıllı Rozet
Akıllı Rozet

Aynı zamanda ürününde ismi olan Pins Collective isimli firma bu inovatif proje ile dünyada bir ilki gerçekleştirerek önemli bir kitleye ulaşmayı amaçlıyor. Geliştirmiş olduğu farklı proje sayesin de önemli satış rakamlarına ulaşarak daha iyi projeler ortaya çıkarmak isteyen Pins Collective isimli firma kickstarter aracılığı ile geliştirmiş olduğu proje fon toplamayı amaçlıyor. İlk etap’da geliştirmiş olduğu proje için 75.000 dolarlık bir fon talep eden Pins Collective isimli firma kısa bir süre içerisin de beklentide de olduğu fon miktarını geçerek 92.000 dolardan fazla yatırım toplamayı başardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here